• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۸ | کد خبر : 10051
 • به گزارش وعده صادق به نقل از رویترز، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی در آنکارا مدعی شد: «مطلع شده‌ام نیروهای مورد حمایت ایران در سوریه دست به «کشتارهای بی‌رحمانه‌ای» زده‌اند.»
  وی افزود: « این سازمان ملل است که باید در مقابل پاکسازی های قومی در سوریه اقدام کند.»
   رئیس جمهور ترکیه  در بخشی دیگر از اظهاراتش مدعی شد: اگر حملات روسیه متوقف نشود شمار آوارگان افزایش خواهد یافت و فاجعه انسانی سوریه رخ می دهد.
  اردوغان مدعی شد: اگر جنگنده های روسی بمباران غیرنظامیان را در سوریه متوقف نکنند، شمار آوارگان افزایش خواهد یافت و فاجعه انسانی در مرزهای ترکیه و سوریه رخ می دهد. ما تحولات سوریه را از نزدیک زیر نظر داریم و اقدامات جنایتکارانه نظام سوریه را محکوم می کنیم.
  وی بدون اشاره به جنایت های معارضان سوی در سوریه مدعی شد: “نیروهای بشار اسد، روسها و شبه نظامیان شیعه مدارس، مساجد، بیمارستان ها و خانه های غیرنظامیان را در سوریه هدف قرار می دهند.”
   رجب طیب اردوغان در سخنرانی خود در آنکارا گفت: ترکیه ده میلیارد دلار برای آوارگان سوریه هزینه کرده است و همچنان به وظیفه خود در این باره ادامه می دهد.
  ویدر بخشی دیگر از اظهاراتش گفت: از همه سرمایه گذاران ترکیه دعوت می کنم تا در نمایشگاه های بین المللی حاضر شوند تا بازارهای بین المللی را شناسایی کنند. ترکیه باید در همه کشورها حضور داشته باشد و روابط اقتصادی و سیاسی متقابل با همه کشورها برقرار کند.
  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار