کد خبر : 101402
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
22 اشتراک
آخرین عناوین

دستگیری سرشبکه اصلی ناآرمی‌های اخیر در قزوین

به گزارش وعده صادق ،حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی گفت: سرشبکه و یکی از عوامل اصلی ناآرامی‌های گذشته که با رسانه‌های ضدانقلاب نیز در ارتباط بود با تلاش دستگاه‌های امنیتی دستگیر شد.

وی افزود : فرد دستگیر شده هماهنگ کننده اصلی بی‌حرمتی و آتش زدن مساجد، حوزه علمیه و پایگاه‌های بسیج در تمام شهرستان های استان قزوین بوده است.

وی به برخی از اقدامات فرد دستگیر شده اشاره کرد و گفت: متهم مبادرت به جمع‌آوری تصویر از اقدامات تخریب گرانه به منظور ارسال به رسانه های بیگانه و ضد انقلاب می‌کرد.

این مسئول برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی جامعه را از وظایف دستگاه قضایی برشمرد و افزود: دستگاه قضایی بدون هیچ اغماضی با کسانی که با اقدامات آشوب گرانه و تخریبی، نظم و امنیت جامعه را برهم می زنند با توجه به امر قانونگذار برخورد خواهد کرد.

وی گفت : کسانی که بخواهند با سوء استفاده از برخی از مشکلات اقتصادی، صنفی و معیشتی، نظم و امنیت جامعه را با اقدامات تخریبی و آشوب گرانه مختل کنند با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه خواهند شد.

صادقی نیارکی تصریح کرد: پرونده فرد دستگیر شده با عناوین مختلف مجرمانه در دادسرای قزوین و در مرحله تحقیقات است که پس از تکمیل و صدور کیفرخواست جهت صدور حکم به دادگاه ارسال خواهد شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir