کد خبر : 101627
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۸
30 اشتراک
آخرین عناوین

اطلاعیه دانشگاه امام صادق (ع) در پی درگذشت سیدامامی

به گزارش وعده صادق ،در این اطلاعیه ضمن اشاره به دستگیری استاد سیدامامی و جمعی از اعضای سازمان مردم نهاد پارسیان که بنا به اظهارات صریح مقامات دستگاه قضایی به اتهام جرائم سیاسی و امنیتی اتفاق افتاد، از این حوادث و قضایا اظهار تاسف شده است.
و نیز در بخشی از این اطلاعیه آمده است این دانشگاه در این چند روز اخیر از این حوادث و قضایا اطلاع یافته و سپس با اعلام خبر خودکشی این همکار قدیمی که موجب تاثر بیشتر شده از مقامات قضایی و امنیتی تقاضای دقت بیشتر در این پرونده و روشنگری برای اساتید و دانشجویان نموده است.
ضمنا خبر اقامه نماز به امامت آیت الله باقری کنی صددرصد جعلی و بدون هیچ منشا واقعی از خانواده محترم معزی و دانشگاه می باشد.
از خداوند متعال عمل به وظیفه قانونی و شرعی و رعایت موازین عدل و انصاف و حقوق عمومی و حقوق فردی و عدالت و “تسلیم قانون بودن” برای همه عزیزان و بزرگواران و ارجمندانی که بر اثر این حوادث تلخ و اخبار ناراحت کننده غیرقابل انتظار متاثر شده اند خواستاریم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir