کد خبر : 101760
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
22 اشتراک
آخرین عناوین

جلسه مشترک با فرمانداران برای تشریح برنامه‌های اقتصادی دولت در سال ۹۷ در اسفندماهوزیر کشور گفت: سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه اشتغال و تولید و عرصه های اقتصادی توسط استانداران و فرمانداران به جد پیگیری می شود.

به گزارش ایسنا، نشست مشترک استانداران سراسر کشور با هدف تحقق برنامه های دولت در بخش های تولید و اشتغال صبح امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه  با حضور رئیس جمهور در محل وزارت کشور برگزار شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در ابتدای این برنامه ضمن خیرمقدم به رئیس جمهوری، وزرا، استانداران و مسئولان دستگاههای اقتصادی حاضر در جلسه طی سخنانی اظهار داشت: در این جلسه که تمامی استانداران، وزرا و مسئولان بخش‌های اقتصادی حضور دارند پیرامون بحث تولید و اشتغال، گزارشی توسط دستگاه ها ارائه خواهد شد، همچنین جمع بندی از مسائل و مشکلات در این حوزه‌ها در حضور رئیس جمهور تقدیم می‌شود.

وی در ادامه افزود: دو استان خراسان جنوبی و اصفهان به نمایندگی از سایر استان‌ها موضوعات را از استان‌های مختلف جمع بندی کرده‌اند. این جمع بندی‌ها روز گذشته در حضور وزرای صنعت و کار و استانداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی که در این حوزه‌ها می‌شد در حد وزارتخانه‌ها گرفت این اقدام نیز توسط مسئولان امر تصمیم گرفته شد. همچنین مقرر شده امروز این مباحث در حضور رئیس‌جمهور توسط دستگاه های متولی  مطرح شود.

وزیر کشور گفت: امیدواریم این جلسه مقدمه‌ای باشد که سیاست‌های کلان دولت در حوزه تولید و اشتغال مطرح شود لذا خود رئیس‌جمهور نیز مصمم و جدی پیگیر می باشند تا آنها را محقق کنند.

رحمانی فضلی گفت: ما در وزارت کشور در کنار سایر کارها این برنامه ها را با اهمیت بالا و به طور جد توسط استانداران و فرمانداران پیگیری می‌کنیم.

وی بیان کرد: همچنین جلسه ای با حضور تمامی فرمانداران در اسفند ماه به منظور بررسی و تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در حوزه اشتغال و تولید و عرصه های اقتصادی در سال جدید برگزار خواهد شد تا بتوانیم با پیگیری و تلاش این سیاست‌ها را محقق سازیم.

ادامه خواهد داشت…

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir