کد خبر : 102394
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
38 اشتراک

جاسوسی سیدامامی کاملا مبین و گویا و اسناد و مدارک آن موجود است

به گزارش وعده صادق ،سیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اخبار دامن زدن برخی رسانه ها به خودکشی کاووس سیدامامی، اظهار داشت: رسانه‌های بیگانه فضای بسیار منفی ایجاد کردند تا توجه افکار عمومی را از حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه مشارکت به سمت مسائل حاشیه‌ای جلب کنند.

وی با بیان اینکه دامن زدن برخی رسانه‌ها در داخل به خودکشی سیدامامی، با اهدافی در پشت سر این ماجرا صورت می‌گیرد، تصریح کرد: این رسانه‌ها می‌خواهند عظمت حضور ملت ایران را نادیده بگیرند و از این رو به دنبال موضوعیت پیدا کردن این مسئله هستند این درحالی  است که فیلم ضبط شده در داخل زندان اسناد و مدارک و همچنین توضیحات مقامات امنیتی و اطلاعاتی کشور کاملا مبین و گویای این نکته است که فرد در زندان به خودکشی اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه جاسوسی سیدامامی کاملا مسجل و اسناد و مدارک آن موجود است، تاکید کرد: تا آنجایی که امکان پذیر بوده اسناد و مدارک این جاسوسی ارائه شده و در آینده نیز توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.

نقوی حسینی در پایان خاطرنشان کرد: به استناد فیلم داخل زندان سیدامامی اقدام به خودکشی کرده و هیچ عاملی در خودکشی وی جز تصمیم فرد نقش نداشته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir