رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۵ | کد خبر : 10349
 • در محضر بهجت؛

  اختلاط با کفار، آغاز تسلط کفار بر مسلمانان

  به گزارش وعده صادق مرحوم آیت الله بهجت می فرمود: اختلاط ما با کفار آخرش به همین جاها می‌کشد، یعنی ابتدا از مسلمانان پذیرایی می‌کنند و به آن‌ها احترام می‌گذارند و آن‌ها را به بلاد خود دعوت می‌نمایند و در تجارت و معاملات بازرگانی خود داخل می‌کنند و وقتی روسا و سیاستمداران مسلمانان مست پول غیر شدند. حاضر می‌شوند امضا و امتیازات دهند تا آن‌ها بربلاد اسلامی حکومت کنند.

  بدین ترتیب، هم جنسی و هم شکلی و اختلاط با کفار، تسلط و حکومت آن‌ها را بر مسلمانان آسانتر می‌سازد. آیا اگر مثلا کفار بر نفت ایران حکومت کردند، می‌شود که نتوانند بر ایران و مردم ایران حکومت کنند؟! و مالک الرقاب ممالک اسلامی و مسلمانان نشوند؟! فرانسه در سوریه، لبنان و الجزایر؛ و انگلیس در عراق و حجاز حکومت داشت، و فعلا در دست آمریکا است.

  آری، ائمه‌ ما که فرمودند: با کفار اختلاط نکنید، در حقیقت برای حفظ دنیای مابود و می‌خواستند دنیای ما را برای خود ما تامین کنند و کار به جایی کشیده که کفار نفت و ثروت‌های طبیعی و ذخایر زمینی و معادن ما را به غارت می‌برند، بعد به عنوان تصدق و آقایی و یا به عنوان وام با بهره‌های کلان با تلطف و مهر و عطوفت به ما می‌دهند!

  اکنون ما مسلمانان اسیر و عبید آن‌ها، و در زیر دست و چکمه‌ آن‌ها خوار و ذلیل هستیم، ولی هنوز نمی‌فهمیم برای چه این گونه شکست خورده‌ایم؟! آیا از عملکرد خود ما است و یا مثلا از پریدن کلاغ؟!

  منبع: کتاب در محضر حضرت آیت ا…. العظمی بهجت – ص ۳۲

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار