کد خبر : 104368
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
256 اشتراک

پرداخت مطالبات فرهنگیان تا پایان اسفند

به گزارش وعده صادق ،علی الهیار گفت: مطالبات پرداخت شده شامل حقوق معلمان حق التدریس آزاد، سرباز معلمان و نیرو‌های خرید خدماتی است.

وی گفت: هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان باقی مانده است که با رایزنی سازمان برنامه و بودجه و خزانه مشکل پرداخت این مطالبات نیز در حال رفع شدن است.

الهیار افزود: در این هفته یا اوایل هفته آینده حق التدریس معلمان شاغل و اضافه کاری فرهنگیان نیز پرداخت می‌شود.

وی از پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی قرض الحسنه به فرهنگیان خبر داد و گفت:­ این وام با کارمزد ۲­ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه از طریق بانک رسالت در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد و با وام ۳۰ میلیون تومانی بانک ملی متفاوت است.

الهیار از­ منتفی شدن توزیع شیر در مدارس به علت تأمین نشدن اعتبارات لازم خبر داد و افزود: آموزش و­ پرورش آمادگی خود را برای توزیع شیر حتی از ۱۵ اسفند تا ۱۵ اردیبهشت سال آینده اعلام کرد، اما به­ علت تخصیص نیافتن اعتبارات طرح توزیع شیر در مدارس مسکوت مانده است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش­ و پرورش به گِلِه فرهنگیان از خدمات بیمه تکمیلی طلایی اشاره کرد و گفت: متأسفانه دولت اعتبارات رفاهی در اختیار آموزش و پرورش قرار نمی‌دهد و ما هم اکنون ۳۶۰ میلیارد تومان به شرکت بیمه آتیه سازان حافظ که مجری بیمه طلایی فرهنگیان است بدهکار هستیم.

الهیار افزود: شیوه اجرای بیمه طلایی فرهنگیان که تاکنون به صورت صندوقی اجرا می‌شده است از سال آینده تغییر می‌کند و­ در این باره رایزنی‌هایی نیز با بیمه مرکزی انجام شده است.

وی خبر لغو قرارداد برخی مراکز درمانی با بیمه طلایی فرهنگیان را تکذیب کرد و گفت: سقف خدمات رسانی در مراکز درمانی محدود شده است، ولی اجازه لغو قرارداد را به هیچ مراکز درمانی نداده ایم.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 4
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.
حمید چهارشنبه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

با سلام نزدیک به دوسال است حق الزحمه امتحانات فرهنگیان را پرداخت نکرده اید.چرا هیچ صحبتی از آن نمی کنید.

معلم متوسطه پنج شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱

چرا حق الزحمه امتحانات ه مربوط به سال ۹۵ هست را پرداخت نمی کنید

معلم متوسطه پنج شنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳

سلام مگر حق الزحمه امتحاات جزو مطالبات یست.چرا از ان حرفی نمیزنید.

ناشناس یکشنبه , ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹

حق ا لزحمه امتحانات دوسال پی دپی را بحساب معلمان نریخته اید چرا مسولین اموزش وپرورش اینقدر بی عرضه اند

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir