کد خبر : 104393
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
25 اشتراک

جزئیات جعبه سیاه هواپیما ATR

به گزارش وعده صادق ،فرهاد گلبرگ مدیرعامل سازمان غیردولتی جستجو و نجات ارتفاعات ایران در توضیحاتی پیرامون حاشیه‌های ایجادشده در تحویل جعبه سیاه هواپیمای آسمان که در روز ۲۹ بهمن ۱۳۹۶۶ در کوه دنا سقوط کرده بود؛ توضیحاتی را برای الف ارسال کرد.

وی  همچنین گفت: به دعوت سازمان مدیریت بحران کشورسعی کردیم با بهره گیری از  تیم تخصصی هیمالیا نوردان و فاتحان اورست برای امداد رسانی و جستجوی اجساد سانحه هوایی عازم ارتفاعات دنا  شویم  که خوشبختانه این ماموریت موفق   منجر به کشف اجساد جان باختگان و جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده شد .  اما متاسفانه در خصوص کشف و نحوه تحویل جعبه سیاه اخبار کذبی منتشر شد که باعث تاسف گردید .

اینجانب به‌عنوان مسئول مستقیم عملیات جستجو اجساد و قطعات هواپیمای سانحه دیده آسمان در کوه دنا که با حکم معاون وزیر و رئیس‌جمهور محترم سازمان مدیریت بحران کشور به منطقه اعزام شدیم، بدین‌وسیله ادعا مطروحه در بعضی از سایت‌ها و شبکه‌های مجازی تحت عنوان تحویل جعبه‌های cvr – fdr به‌شرط دریافت وجه را تکذیب می‌کنم و موید این مطلب تحویل جعبه‌ها بدون هیچ شرطی به مسئولین محترم ازجمله دادستان – فرماندار – نمایندگان سازمان هواپیمایی – نیروهای اطلاعاتی – امنیتی و انتظامی است که صورتجلسه آن موجود است.

و علت تاخیر در ارسال جعبه‌ها از ارتفاعات در ساعت پایانی روز با صلاحدید مدیریتی اینجانب و با موافقت معاون استاندار انجام شده است.

از این فرصت استفاده کرده و از همه کوهنوردان ایثارگر و دلسوز که ما را در این امر یاری‌دادند و بدون هیچ چشم‌داشتی در کوتاه‌ترین زمان این خدمت عظیم را به سرانجام رساندند، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

بی تردید کسانی که به هر نحوه مانع خدمت‌رسانی و اتمام کار شدن نیز در پیشگاه عدل الهی پاسخگو خواهند بود.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir