چند ترفند ساده برای آیفون: چگونه سرعت گوشی آیفون خود را بالا ببرید؟

0 1

گوشیِ آیفون ۶S اپل یکی از آن پدیده‌های کمیاب دنیای فناوری است که یک شرکت تا به حال تولید کرده است؛ محصولی که کار کردن با آن به ظاهر ساده به نظر می‌آید ولی در لایه های پایین تر آن، نکته های زیادی برای کشف کردن هست که شما را شگفت زده خواهد کرد.

به گزارش وعده صادق آیفون ۶S اپل یکی از آن پدیده‌های کمیاب دنیای فناوری است که یک شرکت تا به حال تولید کرده است؛ محصولی که کار کردن با آن به ظاهر ساده به نظر می‌آید ولی در لایه های پایین تر آن، نکته های زیادی برای کشف کردن هست که شما را شگفت زده خواهد کرد.

در حقیقت، اپل در آیفون ۶S تعدادی امکان جالب برای تماس با فشار (Force Touch) صفحه نمایش قرار داده است که به شما اجازه می‌دهد هم به نرم‌افزارها و هم به جنبه های مختلف آن‌ها بسیار سریعتر دسترسی داشته باشید. این امکانات گاهی فقط یک راه متفاوت برای انجام یک کار واحد هستند و تمرینی تا شما با انجام یک دستورالعمل متفاوت، ذهن خود را تربیت کنید؛ اما برخی از این گزینه ها امکاناتی برای شما فراهم میکند که تا پیش از این، از آن‌ها خبر هم نداشتید و بدون این ترفند، از این به بعد هم نمی‌توانستید از وجود آن مطلع شوید.

منبع : مهر

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.