کد خبر : 104903
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۴۷
22 اشتراک

بعد از سعد الحریری این بار رئیس جمهور مستعفی یمن گروگان گرفته شد!

به گزارش وعده صادق ، منابع یمین نزدیک به «عبد ربه منصور هادی»، رئیس جمهوری مستعفی یمن از بازداشت او در عربستان خبر می‌دهند.

«صلاح الصیادی» از وزیران دولت مستعفی یمن روز یکشنبه در حساب فیس‌بوک خود با اشاره به زندانی بودن منصور هادی در عربستان خواستار برپایی تظاهرات تا بازگشت وی شد.

او نوشت: «از همه یمنی‌ها خواسته می‌شود برای بازگشت هادی، رئیس جمهور به یمن، به خیابان‌ها آمده و دست به تظاهرات و اعتصاب بزنند.

وی اقدام لبنانی‌های در حمایت از نخست وزیرشان که چند ماه پیش در عربستان به گروگان گرفته شده بود، را ستود و نوشت: «لبنان نخست وزیر خود را در عرض چند روز پس گرفت، ما که اهل درایت و ایمان هستیم ۳ سال آزگار است که سرگردانیم».

سعد الحریری چهارم نوامبر در اقدامی غیر منتظره با اتهام ایران و حزب‌الله به دخالت در امور لبنان از عربستان استعفا داد که بعد‌ها افشا شد که وی در عربستان به گروگان گرفته شده بود.

الصیادی همچنین مدعی شده است که اگر به فشار‌ها برای بازگشت منصورهادی ادامه دهند، تضمین می‌کند که شکست نیرو‌های انصارالله در یمن اتفاق بیافتد.

این وزیر یمن در حالی از بازداشت رئیس جمهور مستعفی یمن در عربستان خبر می‌دهد که «خانم «توکل کرمان» فعال یمنی و برنده جایزه صلح نوبل طی ماه سپتامبر بار‌ها گفته بود براساس اطلاعات موثقی که دارد منصور هادی تحت حصر خانگی در عربستان است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir