کد خبر : 105120
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
17 اشتراک

تولید تجاری خودرو ساینا برقی در دستور کار


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد میزان، محمد قاسم جهرودی در طرح خدمات و امداد رسانی نوروز سال ۹۷ گفت: طی مذاکرات صورت گرفته با خودروساز نیسان گفت: پلتفرن ۳ کاره به تازگی وارد مجموعه نیسان خواهد شد.

وی افزود: گروه خودروسازی سایپا با ۵۲ سال قدمت تمام مواردی که یک خودروساز از ابتدا تا انتها به ان نیاز دارد را ند نظر قرار داده و د این راستا با استفاده از پلتفرم های مشترک شاهد موفقیت های چشمگیر بوده است.

مدیرعامل سایپا گفت: قیمت این خودرو در بازه خودروهای کراس اوور بوده و قیمتی در حدود ۱۴۰ میلیون تومان دارد.
جهرودی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر شرکت هایی که خودرو ساز نبودند وارد این حیطه کاری شدند که این امر باعث شکل گیری سواستفاده شده بود،عنوان کرد:

این امر سبب ان شده که منافع خودروسازان خارجی در جمهوری‌اسلامی ایران تامین شود و زمانی که خودروساز خارجی می‌بیند محصولاتش را به راحتی در بازار داخل می‌فروشد، دیگر تن به مذاکره با خودروساز داخلی نمی‌دهد.

وی در ادامه به صادرات خودروی آماده اشاره و بیان کرد: خودروسازان خارجی بدین وسیله از بازار ما منتفع شدند که امیدواریم با تمهیدات وزارت صنعت، معدن و تجارت این موضوع مدیریت و سامان دهی شود.

وی درباره طرح سایپا برای عرضه خودروی برقی اظهار کرد: یک خودروی برقی باید حداقل توان پیمایش ۳۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ را داشته باشد که در حال حاضر ساینای برقی تولید شده توان پیمایش ۲۴۰ کیلومتر با یک بار شارژ را دارد که باید افزایش یابد و تولید تجاری ساینای برقی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir