• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۴ | کد خبر : 10514
 • پیراهن عثمان MADE IN ISRAEL، آیا غرب میرود تا عراقی دیگر بیآفریند ؟

  رژیم صهیونیستی: کشورهای عربی به دنبال سلاح اتمی هستند

  این مقام صهیونیست گفت: ما نشانه هایی را می بینیم که حکایت از آماده شدن کشورهای در جهان عرب برای دستیابی به سلاح اتمی آماده می شوند.

  خبرگزاری مهر : به نقل از تلگراف، «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم اسرائیل گفت نشانه های در دست است که نشان می دهد کشورهای عرب منطقه خاورمیانه در تلاش برای دستیابی به سلاح اتمی هستند.

  وی و مقامات رژیم اسرائیل که از هر فرصتی برای مخالفت با توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ استفاده می کنند، گفت در توافق هسته ای به کشورهای عرب سنی تضمین های لازم داده نشده است به همین علت آنها در حال آماده شدن برای دستیابی به سلاح اتمی هستند.

  این مقام صهیونیست گفت: ما نشانه هایی را می بینیم که حکایت از آماده شدن کشورهای در جهان عرب برای دستیابی به سلاح اتمی آماده می شوند.

  بنا بر این گزارش، وزیر جنگ رژیم اسرائیل برای ادعای خود مدارکی ارائه نکرد.

  پ ن :

  با توجه به اسم بردن  از توافق هسته ای ایران توسط «موشه یعلون» این احتمال مد نظر می اید که منظور از کشور های عربی ، کشورهای عربی ایست که با ایران از روابط حسنه برخوردار هستند که قوی ترین احتمال را کشور سوریه حائز است که این احتمال با توجه به خبر هایی کهحاکی از تجمع نیرو های غربی بر حاشیه شرقی مدیترانه است تشدید میگردد.

  حال این سئوال به  ذهن متبادر است که آیا غربی ها با بهانه های قدیمی به دنبال لشگرکشی های پر هزینه و ماجراجویی های جدید خود هستند؟ و آیا جنگ جهانی سوم بزودی رخ خواهد داد!؟

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار