• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۹ | کد خبر : 10813
 • به گزارش وعده صادق و به نقل از یورو اسپورت، میشل پلاتینی یکی از شانس های اصلی برنده شدن در انتخابات ریاست فیفا بود. رییس اتحادیه فوتبال اروپا خود را برای جانشینی بلاتر در کرسی ریاست فیفا انتخاب می کرد و از محبوبیت زیادی در بین کشورهای اروپایی برخوردار بود اما در حالی که خود را آماده شرکت در انتخابات می کرد، با اتهام دریافت رشوه مواجه و در نهایت هم گناه کار شناخته شد.

  رییس پیشین یوفا به همین خاطر، هشت سال از هرگونه فعالیت ورزشی ممنوع شده است اما متعقد است هیچ گناهی انجام نداده است و به همین خاطر هم به حکمی که علیه او صادر شده،‌ به شدت اعتراض دارد.

  پلاتینی در جلسه استیناف فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا شرکت کرد تا شواهد و مدارک مبنی بر بی‌گناهی خود را ارائه کند. او بعد از جلسه تاکید کرد به مبارزه ادامه می دهد تا زمانی که بی گناهی‌اش اثبات شود.

  ستاره پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه یوونتوس گفت: برای آینده خودم نمی جنگم بلکه این مبارزه برای از بین بردن ظلم است. اگر اتهاماتی که به من وارد شده تصویب شود، از خجالت در سیبری پنهان خواهم شد.

  او ادامه داد: دلیلی ندارد از کسی و یا چیزی بترسم. انسان بی گناه از هیچ چیزی نمی ترسد و ایمان دارد مبارزه او جواب خواهد داشت. هنوز چیزی به پایان نرسیده است و من به مبارزه‌ام ادامه می دهم و ناامید نمی شوم.

  پلاتینی درباره این سوال که آیا مقصر محرومیت او، سپ بلاتر، رییس پیشین فیفا بوده است نیز این‌گونه پاسخ داد: بی هیچ وجه. خود بلاتر هم شرایطی مانند من دارد و او هم با محرومیت مواجه دشه است اما به خوبی می دانم که یک نفر علیه من شهادت دروغ داده است و نهایت تلاش خود را به کار می گیرم تا او را شناسایی کنم.

   

   

  منبع  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار