جناب موسوی تبریزی ،آلزایمر سیاسی شامل همه نمی شود

0

 حجت الاسلام موسوی تبریزی ، دادستان سابق انقلاب اسلامی  در سخنانی روشنفکر مآبانه درباره برخورد گشت ارشاد بیان فرمودند : نکته قابل تامل این است که کسانی که امروز از برخورد مامور گشت ارشاد با آن خانم جوان که بدحجاب بود حمایت کردند، ۲۲بهمن با همین خانم‌ها که برخی بدحجاب هستند مصاحبه و نظرخواهی می‌کنند. این مسئله بسیار مهمی است و به همین دلیل نیاز به بررسی و مباحثه جدی علما دارد که آیا حجاب یک مقوله اجباری است یا اختیاری.

این  سخنان از مردی که برخورد و سخنان قاطعش در سال های ابتدایی انقلاب  واضح و قابل استناد است ، حقیقتا مخاطب را به شگفت وا میدارد.

کسی که امروز با استایل اسلام رحمانی ابراز بیان میکند ابتدا باید تکلیف خود را با سخنان دهه ۶۰ خود روشن گرداند. از جمله اظهار نظرات ایشان میتوان به مصاحبه با روزنامه اطلاعات در  تاریخ  ۸ فروردین ۱۳۶۲  پیرامون بدحجابی اشاره کرد، در بخشی از این سخنان  بیان فرمودند : آن خانم بی‌حجاب که با وضع بدی بیرون می‌آید عملا مانند یک تابلویی است که یک کسی بردارد و روی آن بنویسد «مرگ بر انقلاب اسلامی‌» یعنی آن خانم بی حجاب و موهای سرش عین نوشته: مرگ بر انقلاب اسلامی است.»

 

حال تکلیف شما با این تناقضات چیست؟!؟!. جهت آسودگی خاطر دیگران از سلامت حافظه شما و عدم آلزامر سیاسی،  لطفا قبل از اظهار نظرات متفاوت  ، تکلیف خود را با رادیکالیسم ابتدایی خود  روشن فرمایید. 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است