• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۵ | کد خبر : 10934
 • به گزارش وعده صادق و به نقل از آس، فرانچسکو توتی اکنون به عنوان سمبل باشگاه تبدیل شده است. مهاجم رم هفتمین نسل از خانواده‌ توتی در رم است. مادر او اجازه نداد پسرش در تیم‌های لاتزیو یا میلان پا به توپ شود. زمانی که اولین لگش را برای جالو روسی به ثمر رساند تنها ۱۷ سال داشت. چهارم سپتامبر ۱۹۹۴ بود ۲۱ سال و پنج ماه و ۱۲ روز از آن گذشته است.

  فرانچسکو توتی

  اولین کسی که از توتی گل دریافت کرد فرانچسکو مانچینی نام داشت. او د‌ر‌وازه‌بان فوجیا بود. فونکا با ضربه سر توپ را به عقب فرستاد و توتی آن را وارد دروازه کرد. او هنوز نوجوانی بود که در رویاهایش غرق بود. بهترین مثال آن جایزه‌ای بود که پس از اولین گلش دریافت کرد.

  چند سال بعد توتی در گفت‌و‌گو با گازتا دلو اسپورت، اظها‌ر کرد: عموی من قول داد که پس از به ثمر رساندن اولین گلم دوچرخه‌آی را برایم خواهد خرید. شاید می‌توانستم آن را بخرم، اما هنگامی که گل را به ثمر رساندم به دوچرخه فکر کردم. سه هفته‌ بعد باشگاه رم به مناسبت ۱۸ سالگی‌اش هدیه‌ای به او داد. هدیه، یک فولوکس واگن بود. آن پسر بچه اکنون به یک مرد تبدیل شده است و اکنون در ۷۴۸ بازی برای رم ۳۰۰ گل به ثمر رسانده است.

   

   

  منبع : ایرنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار