رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۳ | کد خبر : 10949
 • تنها در شهر و ورزشگاه خودمان میزبانی می‌کنیم

  نیکفر: به استیماچ و عقیلی گفتم که علیه هم مصاحبه نکنند/ اسم کار بازیکنان “کمپین” نیست

  به گزارش وعده صادق منوچهر نیکفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حاشیه‌ سازی بازیکن و مربی این تیم در روزهای گذشته، اظها‌ر کرد: کمیته‌ انضباطی باشگاه به این مسائل رسیدگی خواهد کرد و از بازیکن و سرمربی تیم هم خواسته‌ایم که در این باره در رسانه‌ها دیگر صحبتی نکنند. به جای صحبت در رسانه‌ها می‌توانند صحبت‌های خود را در باشگاه انجام دهند و ما هم به آن رسیدگی می‌کنیم.

  او ا‌ضافه‌ کرد‌: مربی هر بازیکنی را که بخواهد می‌تواند در ترکیب قرار دهد و هیچ جای اعتراضی نیز وجود ندارد. فعلا باشگاه این پرونده را به کمیته‌ انضباطی ارجاع داده و در آنجا در این مورد تصمیم گیری می‌شود.

  رییس هیات مدیره سپاهان در واکنش به شایعه برکناری ایگور استیماچ از هدایت سپاهان، تاکید کرد: احتیاجی به این کار نیست. او کارش را انجام می‌دهد و فعلا باید فضای تیم را آرام کنیم. هو‌اد‌ا‌ران هم در این روزهای حساس می‌توانند کمک حال تیم شوند.

  نیکفر درباره کمپین بازیکنان سپاهان مانند رحمان احمدی، علی احمدی، فوزیل موسایف و … برای حمایت از هادی عقیلی و این که آیا این کار مقابله با سرمربی تیم است، گفت: عقیلی پیشکسوت این باشگاه است و بازیکنان او را دوست دارند. اگر تخلفی هم صورت گرفته باشد در کمیته‌ انضباطی به آن رسیدگی می‌کنیم. نام این کار را کمپین نمی‌گذارم و بازیکنان به کاپیتان تیم‌شان ابراز علاقه کرده‌اند. تنها اشتباه عقیلی مصاحبه در رسانه‌ها بود. خود من با او صحبت کرده‌ام و به او گفته‌ام که به زودی به مشکلش رسیدگی می‌شود.

  او درباره موضع باشگاه سپاهان درباره برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در کشورهای سوم، گفت: موضع ما مشخص است. ما در شهر و ورزشگاه خودمان میزبانی می‌کنیم. همه می دانند که ایران امن است و اگر قرار باشد در کشور سومی به میدان برویم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نمی‌کنیم.

  رییس هیات مدیره این باشگاه با بیان این که سپاهان مشکل مالی ندارد، افزود: باید حق و حقوق بازیکنان را تا پایان نیم فصل پرداخت می کردیم که این کار را انجام خواهیم داد. ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان در ابتدای نیم فصل پرداخت شده است و ۲۰ درصد باقی‌ مانده هم روزهای آتی پرداخت خواهد شد.

   

   

  منبع : ایسنا

  نیکفر با اشاره به برخی صحبت‌ها مبنی بر این که هادی عقیلی هزینه اردوی سپاهان در ترکیه را پرداخت کرده است، افزود: اوضاع ما آنقدر خراب نشده که نتوانیم یک اردو را برگزار کنیم. بازیکنان لطف داشته‌اند و پیشنهاد کمک مالی به ما داده‌اند ، اما این طور نبود که هزینه اردو را آنها پرداخت کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار