قرآن ، زیباکلام، اسرائیل

دکتر زیباکلام ، نظر قرآن چیست؟

0

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره مبارکه مائده آیه ۸۲.
لتجدن اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود و الذین اشرکوا
بطور مسلّم، دشمن ترین مردم نسبت به مؤمنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت

ساعاتی پیش ، دوباره جناب آقای دکتر زیباکلام یادی از مظلومیت مردم غریب و مهربان اسرائیل که نه تهدیدی علیه نظام هستند ، و نه دستشان به خون کسی آلوده است افتادند!!!!! نه آن کس که از کشوری حمایت کند و نه مخالف حکومت نظر دادن  محکوم است ، اما سوالی که از جناب زیباکلام باید پرسید ، آن است که دکتر عزیز ، از کِی تا به حال با پوست سر مسلمانان را کندن میشود نام کشور را به خود اختصاص داد؟!؟!

بله ، نگارنده در ذهن دارد که مناظره با دکتر گنجی ، آقای زیباکلام فرمودند :من کشور اسرائیل  را به رسمیت می‌شناسم چرا که سازمان ملل آن را به رسمیت شناخته است!!!!. خب ، در سال۲۰۱۱ نیز ، شورای سازمان ملل که گویا مصوباتش برای دکتر ، حکم وحی منزل دارد ، در مصوبه ای ، همجنس بازی را قانونی اعلام کرد.

دکتر زیباکلام ، نظری ندارند؟نمی خوهند همجنس بازی را نیز مورد حمایت خویش قرار دهند؟!…

، به عرض مخاطبین عزیز باید یادآور شد که ما در عصری زندگی میکنیم ، که از شدت غرب زدگی و لیبرال منشی ، باید از اساتید علوم سیاسی و امثال دکتر زیباکلام ،  گویا به جای آیاتی از قرآن برای اثبات کلام ، به لویاتان هابز و آدام اسمیت و جان استوارت میل و…استناد کرد.

دکتر ، در پرسشی بیان فرمودند ، چه کسی مسئولیت مبارزه با اسرائیل را به ایران داده است؟

باید  به عرض این استادِ  آشنا با علوم سیاسی و نا آشنا با ادبیات قرآنی برسانیم که  مسئولیت نبرد با اسرائیل را نه جمهوری اسلامی ، نه امامین انقلاب اسلامی ، نه شهید نواب صفوی و نه هیچ کسی دیگری به جوانان این مرز و بوم نداده است . شاید دلیل آنکه این مردم ، عاشق مبارزه با صهیونیسم هستند ، آن است که قرآن کریم ، مستقیما دستور مبارزه را صادر کرده است!!!…اگر میدانستید ، به یاد آورید و اگر نمی دانستید ، بدانید که مسئولیت جنگ با رژیم وحشی و کودک کش اسرائیل را قرآن صادر کرده است!!!!

سوره مبارکه ممتحنه آیه ۹.
انما ینهاکم الله عن الذین قاتلوکم فی الدین واخرجوکم من دیارکم وظاهروا علی اخراجکم ان تولوهم ومن یتولهم فاولئک هم الظالمون
تنها شما را از دوستی و رابطه با کسانی نهی می‌کند که در امر دین با شما پیکار کردند و شما را از خانه هایتان بیرون راندند یا به بیرون‌راندن شما کمک کردند و هر کس با آنان رابطه دوستی داشته باشد ظالم و ستمگر است!

دکتر زیباکلام قطعا نا آشنا با قرآن نیستند.

امید است با آشنایی بیشتر با قرآن ، حد اقل به جای سوالات تکراری ، به دنبال پاسخ حقیقی باشند.

حدود سه سال است که دکتر همین سوال را تکرار میکنند  و هرجا نیز پاسخی داده میشود ، باز در جلسه بعدی انگار نه انگار و باز همان سوال تکراری درمورد نسبت ما و اسرائیل…

کسی خود را به خواب زده میتواند حقیقت را ببیند؟!؟

 

سید صادق علوی

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است