امروز به محله‌های قدیمی تلویزیون سر بزنید

0 0

«تا همیشه» این هفته به سراغ محمود جعفری؛ بازیگر مجموعه‌های «محله برو بیا» و «محله بهداشت» از برنامه‌های موفق کودک و نوجوان دهه ۶۰ رفته است.

به گزارش وعده صادق  در بخش پربیننده هدفون این برنامه تیتراژ مجموعه کودک «الستون و ولستون» شنیده خواهد شد. بخش کتابخانه ملی با اجرای مینا هاشمی نیز به مرور اخبار قدیمی رخ داده در این روزها خواهد پرداخت.

سادگی و روانی دو جزء کیفی و رواییِ مجموعه های «محله برو بیا» و «محله بهداشت» بود که باعث می شد بزرگ‌ترها هم پا به پای فرزندان‌شان به تماشای این مجموعه های سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز دهه ۶۰ بنشینند؛ بنابراین حضور محمود جعفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در این برنامه می تواند به زنده شدن خاطراتی به یادماندنی منجر شود.

این مجموعه تلویزیونی سفری به دوران کودکی پدر و مادرهای امروز است، در این برنامه با پخش فیلم های سینمایی و عروسکی دهه‌ های ۵۰ و ۶۰ ،گزارش مردمی، حضور مجریان قدیمی ،‌ وله ، پلاتو و زیرنویس‌های مرتبط و نمایش نقاشی‌ به گذشته سفر خواهیم کرد.

برنامه ترکیبی «تا همیشه» به تهیه کنندگی و کارگردانی ماجد بازرگان و اجرای گیتی خامنه کاریست از گروه کودک و نوجوان که پنجشنبه از ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه دو می رود و بازپخش آن جمعه ساعت ۱۲:۳۰ خواهد بود.

منبع:فارس

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.