برخورد با نماینده کازرون در دستور کار مجلس

سلیمی خبر داد؛

0

وی افزود: اظهارات آقای رضازاده نماینده کازرون در مجلس که موجب ایجاد اختلافات بیشتر بین مردم و تشدید درگیری‌‌ها شد، در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می‌شود.

عضو هیئت‌ نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید نسبت به هرگونه اظهارنظر، واکنش و یا صحبتی نسبت به سایرین حساسیت و دقت بیشتری داشته باشند، زیرا برداشت‌ها و سوء‌برداشت‌‌های متفاوتی از صحبت‌ها و مواضع آنها در مسائل مختلف صورت می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، روز گذشته، حسین رضازاده نماینده اصلاح‌طلب کازرون، ادعا کرده بود که اتفاقات این شهر از نماز جمعه شروع شده است. برخی رسانه‌ها، علت اتفاقات کازرون را تلاش نماینده این شهر برای جداکردن بخشی از شهرستان و تشکیل یک شهرستان جدید کنار کازرون اعلام کرده‌اند.

  • ** ماجرای ناآرامی‌ها در کازرون

به گزارش وعده صادق  موضوع ناآرامی‌ها و تجمعات کازرون به حدود ۱۰ ماه پیش برمی‌گردد؛ جایی که برخی از اهالی این شهرستان در اعتراض به آنچه “تجزیه کازرون” عنوان می‌کردند بیرون از خانه‌های‌شان آمدند و در میدان اصلی این شهر تجمع کردند.

برخورد با نماینده کازرون در دستور کار مجلس

آنها معتقد بودند طرح تجزیه شهرستان کازرون، در دو سال گذشته و در سکوت خبری از سوی حسین رضازاده نماینده اصلاح‌طلب کازرون در مجلس شورای اسلامی که عضو لیست امید مجلس به‌حساب می‌آید، دنبال می‌شد. براساس این طرح قرار بود دو بخش از این شهرستان شامل بخش‌های «قائمیه» و «کوهمره نودان» که یکی از آنها زادگاه نماینده مجلس است، از کازرون جدا شده و شهرستانی جدید تشکیل شود.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است