• تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰ | کد خبر : 11118
 • IMG11143262

  امروز ۳۵ عمل جراحی اعم از آب مروارید و تومورهای چشمی در این مرکز انجام می شود که ۱۲ عمل را وزیر بهداشت و درمان انجام می‌دهد

  وزیر بهداشت برای افتتاح چندین طرح بهداشتی روز پنجشنبه ۲۹ بهمن برای سفر دو روزه وارد خوزستان شد.

  قاضی‌زاده هاشمی در روز اول کاری به شهرستان شوشتر رفته و از بخش های بیمارستان الهادی و مرکز سلامت جامعه شماره ۴ شوشتر بازدید کرد.

  وزیر بهداشت در ادامه سفرکاری خود بیمارستان شهرستان گتوند را افتتاح و از مرکز بهداشتی و درمانی شهرستان سوسنگرد نیز بازدید کرد.

  هاشمی در روز دوم سفر خود با حضور در کاروان نورآوران سلامت، چشم تعدادی از مردم منطقه محروم ابوشانک آبادان را جراحی می‌کند.

  امیر حسین جعفری مدیر اجرایی بنیاد خیریه نوآوران سلامت  با بیان اینکه از آذرماه امسال تاکنون ۲۴۳ عمل جراحی در روستای ابوشانک آبادان انجام شده است، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده ۱۸۳ عمل دیگر نیز تا ۱۵ اسفندماه در محل مرکز بهداشتی درمانی ابوشانگ بهمن شیر انجام می شود.

  وی اظهار کرد: امروز ۳۵ عمل جراحی اعم از آب مروارید و تومورهای چشمی در این مرکز انجام می شود که ۱۲ عمل را وزیر بهداشت و درمان انجام می‌دهد.

  جعفری تصریح کرد: تاکنون در ۱۶ استان طرح نوآوران سلامت اجرا شده و خوزستان هفدهمین استان در اجرای این طرح است.

  به گفته وی طبق برنامه ریزی انجام شده ۱۵ فروردین ماه سال ۹۵ این طرح در استان قم اجرا و دنبال می شود.

   منبع: دانشجو

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  تقسیم‌بندی استان‌ها برای خروج و ورود زائرین اربعین از مرزهای سه گانه/ تردد اتباع خارجی فقط از مرز شلمچه بازگشت قدیمی‌ترین ایرلاین جهان به آسمان ایران+جزییات ترامپ اعتراض کند سرش زیر آب می رود! رییس جمهور وزیران پیشنهادی ۳ وزارتخانه را به مجلس معرفی کرد خبر امیدوار کننده برای فوتبال ایران؛ نماینده عربستان حذف شد عکس/ نان حلال پس از ۲۰سال زندان نباید عده ای گفتمان یاس را ترویج کنند +توییت خودکفایی ایران در ساخت قطعات هواپیماهای نظامی/سیاست دولت خرید ماهواره از خارج است نه تولید در داخل دولت وزرایی را برگزیند تا در فرصت باقی‌مانده کارهای باقی‌مانده را پیش ببرند جایگزینان وزرای مستعفی به مجلس معرفی شدند امیدواریم هر چه زودتر شاهد نهایی شدن کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر باشیم مسابقه جهانی برای سرمایه‌گذاری درایران/درکشورتنهایک مسیر وجوددارد نجفی دقیقه ۹۰ خط خورد/ دانش آشتیانی جایگزین شد عکس/ جاده ای زیبا در ژاپن واکنش ستاره تیم ملی به حواشی تلخ در ورزشگاه غدیر اهواز+اینستاپست اندر فواید مذاکره سیاسی در سوریه فیلم/ سیلی سرباز پاکستانی به خبرنگار زن حین پخش زنده لبخند سیاستمداران به پشتوانه قدرت دفاعی است/ بخشی از توان نظامی‌مان برای غافلگیری دشمن مخفی می‌ماند رئیس جمهور وارد اراک شد ایران از مداخله نظامیان در انتخابات مبرا بوده است/ هیچ‌ جای دنیا ۱۲ هزار نفر برای ۳۰۰ کرسی رقابت نمی‌کنند