بی بی سی باغچه خود را بیل بزند بهتر است

فاجعه تجاوز در دبیرستان به نفع بی بی سی؟!

0

برای هر مملکتی این اتفاق فاجعه است و برای ما بیش از یک فاجعه.
پس از انتشار اولین اخبار درباره تجاوز به برخی دانش آموزان تهرانی ، به دلیل خالی شدن فضای تلگرام از نیروهای انقلابی ، پروپاگاندای فرهنگی بی بی سی فارسی و برخی رسانه های اپوزیسیون به اوج رسید. ناگهان به جای آنکه خبری از مسئولین برسد ، بی بی سی فارسی ، تبدیل به رسانه مدافع قربانیان شد. آنقدر زیبا و عاشقانه دفاع می کرد که از یاد می رفت که کشوری که بی بی سی متعلق به آن است ، از شدت فساد ، ۴۸ درصد ، فرزند نامشروع دارد. جوری حرف میزدند که  فراموش می شد آمار  کمیته زنان و برابری(Women and Equality)  که اعلام کرد یک سوم دختران ۱۶ تا۱۸ ساله در تحقیقات ، مورد لمس به عنف(پوزش از مخاطبین) قرار گرفته اند.

از افتخارات انگلیس ، آقای ادوارد هیت ، نخست وزیر سابق انگلیسی که فساد جنسی اش ، طبل رسوایی اش قرار گرفت ، چرا در ذهن بی بی سی وجود ندارد؟ اول از لجن زار انگلیس بگویید تا شاید کسی دلسوزی های تصنعی تان را باور کرد.

یا به عنوان مثال ، آمدنیوزی که در کشوری است که تعداد فرزندان نامشروعش از هند نیز بیشتر است ، چطور جرات حرف درباره فسادترکیه نمیزند؟

همفکران روح الله زمی که با آلت تناسلی یک مجسمه عکس می انداخت ، امروز چطور جرات ابراز احساسات درباره اتفاق تهران را دارند؟

خواهشا ، کسانی ندای حق سر دهند که حداقل ظاهرشان به این ظاهر سازی شان بخورد.

کسی به این پروپاگاندیست ها بگوید نانی که میزنند از فطیر است که به این تنور نمی چسبد

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است