رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۶ | کد خبر : 11130
 • رحماندوست: صرف هزینه‌های گزاف توسط کاندیداها شبهه‌دار است

  به گزارش وعده صادق، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آفاتی که اصل انقلاب را تهدید می‌کند ورود کاندیداها به مجلس از طریق هزینه‌های گزاف و تعیین‌کننده بودن میزان پول در پیروزی در انتخابات است.

  وی با تأکید بر اینکه معمولاً نمی‌توان از مسیر سالم پول زیاد کسب کرد، اظهار داشت: کسی که به سمت هزینه‌های مبارزاتی انتخاباتی فزاینده می‌رود خود به خود وارد راه‌های شبهه‌دار از جمله پولشویی و غیره می‌شود.

  رحماندوست با اشاره به اینکه خود در دوره پیش کمترین هزینه انتخاباتی وارد مجلس شده است و این دوره نیز چنین قصدی دارد، گفت: حتی اگر ابراز این موضوع نوعی ریا نیز باشد در این مورد باید این ریا را به خرج داد و اعلام کرد که با هزینه بسیار اندک وارد فضای انتخابات شده‌ایم.

  وی افزود: همه کسانی که مبانی دینی و اخلاقی محکم داشته و به انقلاب وفادارند از صرف هزینه‌های گزاف انتخاباتی خودداری می‌کنند.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به آگاهی مردم درباره منبع هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها، گفت: ان‌شاءالله مردم درباره راه یافتن نامزدهایی که با صرف هزینه بسیار قصد دارند وارد مجلس شوند مراقب خواهند بود.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار