کشف یک‌ تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد افیونی ازمحموله کولر های گازی

0


فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از انهدام باند حرفه‌ای سوداگران مرگ و کشف یک‌ تن و ۴۰۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار عبدالرضا ناصری در این باره تشریح کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه یک باند حرفه‌ای از سوداگران مرگ در حال انتقال محموله‌ای در پوشش قانونی کولر گازی از استان های شرقی به مرکز کشور است و قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان را دارند، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس پس از چندین روز کار اطلاعاتی دقیق خودرو تریلی حامل مواد افیونی را در مبادی ورودی استان شناسایی و در یک عملیات برنامه ریزی شده پلیسی پس از هماهنگی با مراجع قضائی موفق به توقیف این خودرو شدند.

این مقام انتظامی، در ادامه عنوان داشت: ماموران در بازرسی دقیق این خودرو از بین بیش از ۶۰۰ دستگاه کولر گازی موفق به کشف یک تن و ۴۰۰ کیلو گرم مواد افیونی شامل ۸۰۰ کیلوگرم تریاک و ۶۰۰ کیلوگرم حشیش شدند.

سردار ناظری با اشاره به شگرد این باند قاچاق مواد افیونی گفت: راننده تریلی پس از بارگیری قانونی کولر های گازی با فک پلمب قسمت بار اقدام به جاسازی و قاچاق مواد مخدر می کند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در خاتمه با اشاره به معرفی یک متهم به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: شناسایی سایر اعضای این باند در دستور کار ویژه پلیس استان قرار دارد.

انتهای پیام

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است