شایسته شکست برابر استقلال نبودیم/پنالتی و اخراج کارما را خراب کرد

0 1

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد پس از شکست برابر استقلال گفت: تیم ما نمایش خوبی داشت و مستحق این شکست نبودیم.

به گزارش بخش ورزشی وعده صادق، فراز کمالوند پس از شکست ۲ بر یک عصر امروز جمعه تیمش برابر استقلال ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بازی جذابی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم اما اتفاقاتی که داخل بازی افتاد به ضرر ما شد. ما مستحق شکست نبودیم.

وی افزود: شاید اگر پنالتی ابراهیمی به گل تبدیل می شد جریان بازی تغییر می کرد. نمی خواهم از نصرتی حمایت کنم اما اگر او نیز می توانست ما را در ادامه بازی همراهی کند شاید شرایط فرق می کرد. اما همانطور که همه دیدند ما زمانی که ۱۰ نفره هم شدیم بازهم حمله می کردیم.

کمالوند خاطرنشان کرد: به نظرم مساوی می توانست نتیجه عادلانه ای باشد. سعی می کنیم در بازیهای بعد بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم گسترش در مورد به میدان فرستادن دیرهنگام گودرزی گفت: ما می خواستیم در نیمه اول گل بزنیم اما بعد از اینکه پنالتی را از دست دادیم بازیکنان ما از نظر روحی افت داشتند. فکر می کنم کم تجربگی بازیکنان باعث شد که این بازی را واگذار کنیم. ما گودرزی را آوردیم تا از سرعت او استفاده کنیم اما پنالتی و اخراج کار ما را در این بازی خراب کرد.

منبع: مهر

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.