رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۵ | کد خبر : 11293
 • رئیس قوه قضائیه: حضور حماسی مردم در انتخابات پاسخی بر گزافه‌گویی‌های دشمنان نظام است

  خبرگزاری تسنیم : آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی شامگاه امروز در اجتماع بزرگ مردم آمل واقع در تکیه آملی با اشاره به فضائل معنوی قرآن‌کریم اظهار داشت: منزلی که در آن ذکر خدا گفته شود برکتش فراوان شده و ملائکه در آن خانه حضور پیدا کرده و شیاطین از آن دور می‌شوند.

  وی با تأکید بر اینکه درجات بهشت به‌اندازه آیات قرآن‌کریم است، اظهار داشت: قرآن کتاب عزیزی است که باطل از هیچ طرفی به آن نزدیک نشده و این کتاب نورانی از ناحیه حق تعالی نازل شده است.

  رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه قرآن برای کسی که ایمان آورد هدایت و شفا است، افزود: باید بررسی کنیم به چه میزان از قرآن‌کریم تکریم داشته و استفاده شایسته‌ای از آن داشته باشیم تا این کتاب معنوی مهجور نشود.

  آیت‌الله آملی‌لاریجانی با اعلام اینکه در دنیا بزرگان علم کتاب‌های بسیاری از علم داشتند که بعد از مدتی اهمیت خود را از دست دادند اذعان داشت: با نزول قرآن‌کریم تنها کتابی است که به‌عنوان یک اقیانوس و دریای بی‌پایان تاکنون ماندگار شد.

  وی عدم توجه به قرآن‌ را خسارتی در میان انسانها بیان کرد و گفت: ضرورت دارد این کتاب نورانی را گرامی دانسته و با خود قرار گذاریم تا هر روز در خواندن کلام حق کوشا باشیم.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه برای رسیدن به سلامتی و امنیت باید به تبعیت از رضوان حضرت حق پرداخت، اظهار داشت: روزی بر ما می‌گذرد که برای لحظه‌ لحظه‌هایی که از دست دادیم حسرت می‌خوریم و باید به نسخه هدایت حضرت حق برگشت کنیم.

  آیت‌الله آملی‌لاریجانی در ادامه آمل را سرزمین فرهیختگان، عالمان برجسته و شخصیت‌های گرانقدر جهان اسلام دانست و گفت: بزرگانی چون آیت‌الله میرزاهاشم آملی علاقه بسیاری به مردم این دیار داشت و درب منزل ایشان به‌روی مردم این شهر و استان باز بود که مردم نیز اُنس بسیاری با ایشان داشتند.

  وی ادامه داد: این شهرستان هم‌اکنون زادگاه گوهرهای تابناکی چون حضرات آیات حسن‌زاده و جوادی‌آملی است که حکمت و مطالب آنان جان‌های مستعد در جهان اسلام را روشنایی می‌بخشد و آثار گران‌سنگ آنان قرن‌ها مشتاقان را سیراب می‌کند.

  رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه حضور پرشور و بانشاط مردم در اقتدار و صلابت نظام اسلامی و پیام دادن به کشورهای دیگر اثرگذار است یادآور شد: امیدواریم مردم ما در سراسر کشور به وظیفه سیاسی، اجتماعی و دینی خود عمل کنند.

  آیت‌الله آملی‌لاریجانی برداشتن هر قدمی برای تقویت جمهوری اسلامی را عبادت عنوان و مطرح کرد: نظام اسلامی برای برقراری پیام‌های قرآنی و اهل‌بیت معصومین(ع) آمده است که ضرورت دارد حماسه بزرگ و پرمعنا در بحث انتخابات داشته باشیم.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه حضور حماسی مردم در انتخابات گزافه‌گویی‌های دشمنان را به‌نحو کوبنده‌ای پاسخ می‌دهد، اظهار داشت: ضرورت دارد حضوری پرشور و گسترده داشته باشیم.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار