رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۲ | کد خبر : 11295
 • سروری : یک اقتصاددان هم در لیست اصلاح‌طلبان نیست/حضور ۱۰ چهره اقتصادی در فهرست اصولگرایان

  خبرگزاری تسنیم : پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عصر امروز در همایش پیشکسوتان دفاع مقدس که در مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار شد با اشاره به  تقارن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، اظهار داشت: کسانی که در صدر اسلام آن انتخاب غلط را انجام دادند امروز گردن مسلمین را در دنیا قطع می‌کنند. ما هر سال در ایام شهادت حضرت زهرا (س) به مجالس عزاداری این بانوی بزرگوار می‌رویم تا بگوییم اجازه نمی‌دهیم یک انتخاب غلط دیگر سرنوشت تاریخ را تغییر دهد.

  وی به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص رای دادن در انتخابات اشاره کرد و گفت: ما یا باید خودمان هزار و دویست و اندی نامزد انتخابات مجلس در تهران را بررسی کنیم که طبیعتا موقعیت چنین انتخابی را نداریم یا باید ببینیم متدینین یا معتمدین چه کسانی را انتخاب می‌کنند.

  قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، به فهرست ائتلاف اصولگرایان اشاره کرد و گفت: فهرست ائتلاف اصولگرایان از سوی رئیس جامعه حوزه علمیه قم و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و سایر تشکل‌های انقلاب اسلامی مورد تایید قرار گرفته است که با حضور همه شخصیت‌های موثر انقلاب برای اولین بار فهرستی فراگیر شکل گرفته است.

  سروری به برخی فهرست‌های فرعی که توسط دیگر اصولگرایان ارائه شده اشاره کرد و گفت: ما می‌دانیم چه کسانی در این فهرست‌های فرعی هستند اما نمی‌دانیم چه کسانی آنها را تنظیم کرده اما درباره فهرست ائتلاف اصولگرایان هم می‌دانیم چه کسانی در فهرست هستند و هم می‌دانیم چه کسانی آنها را تنظیم کرده‌اند.

  وی به فهرست‌های فرعی که از سوی رسانه‌های بیگانه منتشر شده اشاره کرد و گفت: شبکه‌های خبری بیگانه از جمله بی‌بی‌سی و وی او ای جهت رای دادن به افرادی خاص اشاره کردند. ۲۲ نفر از زبده‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی فهرست ائتلاف اصولگرایان را تنظیم کردند اما امروز برخلاف گذشته بیگانگان پرده‌ها را کنار زده و آشکارا از مردم می‌خواهند به لیستی خاص رای دهند.

  قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد: فهرست ائتلاف اصولگرایان بر اساس ضروریات کشور بسته شده که در این لیست ۱۰ چهره شاخص اقتصادی حضور دارند.

  سروری افزود: اکنون در بازار جهانی نفت ۵ درصد مازاد تقاضا وجود دارد و ذخایر نفتی نیز در حال پرشدن است از این رو سونامی جدید نفتی در راه خواهد بود که به موجب آن دیگر نمی‌توان کشور را با منافع نفتی اداره کرد.

  وی تصریح کرد: فقط یک مجلس اقتصاددان می‌تواند به داد کشور برسد این در حالیست که در فهرست رقیب حتی یک اقتصاد‌دان نیز حضور ندارد و این به آن معناست که اولویت فهرست رقیب بر توسعه سیاسی است و در صورت پیروزی آنان مجلسی همانند مجلس ششم و فضایی متشنج خواهیم داشت.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار