• تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۰ | کد خبر : 11389
 • به گزارش وعده صادق رضا حسنی‌خو  درباره تشکیل کمیته تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اعضای احتمالی این کمیته اظهارکرد: نمی‌دانم این اخبار چگونه و توسط چه کسانی و با چه هدفی تولید و منتشر می‌شود. همواره در موضوع احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات فدراسیون‌ها روال عادی طی شده و حتما این بار نیز این روند طی خواهد شد.

  وی گفت: سال‌های سال است که در مجموعه وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی سابق کاندیداهای انتخاباتی فدراسیون‌های مختلف از جمله فدراسیون فوتبال پس از تایید صلاحیت با استعلام از نهادهای نظارتی مربوطه و حراست مجوز ورود به انتخابات را دریافت می‌کردند. این روال اکنون نیز جاری خواهد بود و این رویه هیچ تغییری نکرده است.

  حسنی‌خو تاکید کرد: در موضوع انتخابات فدراسیون فوتبال نیز همین روند طی خواهد شد و نامزدهای ثبت نامی پس از طی مراحل اداری و تکمیل مدارک در فدراسیون فوتبال، تایید یا عدم احراز صلاحیت آن‌ها از سوی مراجع ذی‌صلاح اطلاعاتی و نظارتی، استعلام خواهد شد.

  وی گفت: از برخی اخبار منتشره در حوزه انتخابات فدراسیون فوتبال در عجبم. اینکه گفته شده کمیته‌ی تایید صلاحیت قرار است تشکیل شود نیز از همین عجایب است. تایید صلاحیت همواره بر عهده نهادهای نظارتی بوده و هیچ کس دیگری در آن اعمال نظر نکرده و نمی‌کند.

  مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در پایان اطمینان داد که تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی فدراسیون فوتبال نیز مطابق روال همیشگی طی خواهد شد.

   

  منبع :ایسنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار