• تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۷ | کد خبر : 11405
 • به گزارش وعده صادق محمدرضا عباسی  در خصوص بازی دو تیم سیاه جامگان و پدیده اظهار کرد: هر دو تیم بازی زیبایی را توانستند در زمین به نمایش بگذارند، اما متاسفانه با بدشانسی دو امتیاز حساس این بازی را از دست دادیم.

  وی اضافه کرد: می‌توانستیم این بازی را با اختلاف سه گل به پایان برسانیم ولی با بی‌دقتی بازیکنان، نتوانستیم با دست پر از میدان خارج شویم.

  عباسی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی را در نیم فصل دوم بدست آورده‌ایم و امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم موفقیت‌های خود را ادامه دهیم تا بتوانیم دل هواداران خود را شاد کنیم.

  وی درخصوص عدم استقبال تماشاگران از این بازی عنوان کرد: باشگاه سیاه جامگان تمام تلاش خود را انجام داد تا هواداران در این بازی حضور داشته باشند. مگر باشگاه چقدر می‌تواند اتوبوس برای هواداران در نظر بگیرد، متاسفانه شورای شهر و شهرداری تاکنون هیچ حمایتی را از فوتبال استان انجام نداده است.

  وی خاطرنشان کرد: مسئولین فقط شعار می‌دهند ولی قطعا نمی‌دانند که هواداران برای حضور در ورزشگاه چه مشکلاتی دارند.

  عباسی عنوان کرد: اگر می‌گویند برای مردم کار می‌کنند، چرا مشکلات هواداران را نمی‌بینند؟ با این حال امیدوارم مسئولان کمی به فکر مردم باشند تا هواداران برای حضور در ورزشگاه مشکلات کمتری را داشته باشند.

   

   

  منبع : ایسنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار