اصغری مقدم: فوتسال ایران فراتر از آسیاست/ باید به رتبه‌های جهانی فکر کنیم

0 1

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران با تبریک قهرمانی به بازیکنان و مردم، اظهار کرد: فوتسال ایران فراتر از قاره آسیاست و باید به رتبه‌های جهانی فکر کنیم.

به گزارش وعده صادق جواد اصغری مقدم  پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های اسیا اظهار کرد: بازی بسیار حساس و نفسگیری بود. در دقایقی از بازی احساس کردم که خودم در میدان حضور دارم. فشار روی بازیکنان‌مان زیاد بود اما آن‌ها بسیار باهوش بودند و یک بار دیگر قهرمانی را به دست آوردند.

او اضافه کرد: هرچه از زمان بازی گذشت بازیکنان ما مسلط‌تر شدند و استرس از روی آن‌ها برداشته شد. مهم این بود که قهرمانی را به دست بیاوریم و هیچ اهمیتی ندارد که با چه تعداد گلی به پیروزی رسیده‌ایم. به خانواده فوتسال و مردم ایران تبریک می‌گویم. این بازیکنان شایسته قهرمانی بودند.

مربی تیم فوتسال دبیری درباره بارزترین ویژگی این تیم گفت: همه بازیکنان ما خوب بودند. نمی‌خواهم کار محمد ناظم‌الشریعه را زیر سوال ببرم چرا که او مربی بسیار باتجربه‌ای است اما بازیکنان ما بسیار تکنیکی و تاکتیکی بودند و توانستند قهرمان شوند. کادر فنی زحمات زیادی برای این تیم کشید اما در دوره‌های گذشته هم که قهرمان نشدیم به دلیل اتفاقات خاص بوده و گرنه در همه دوره‌ها باید قهرمان شویم. فوتسال ما فراتر از آسیاست و باید به رتبه‌های جهانی فکر کنیم. این تیم بسیار کامل بود و قهرمانی را هم به دست آوردیم.

اصغری مقدم ادامه داد: در پایان به مردم ایران تبریک می‌گویم. در این بازی بدشانس بودیم و اگر گل سوم را به ثمر می‌رساندیم می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم وارد دروازه ازبکستان کنیم. اما مهم این است که قهرمان شدیم و هیچ چیزی شیرین‌تر از این موضوع نیست.

 

 

منبع : ایرنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.