• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۱ | کد خبر : 11515
 • به گزارش وعده صادق ، شنبه شب اینتر و سمپدوریا در هفته‌ بیست و ششم سری A ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی سه بر یک میزبان به پایان رسید.

  ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا اما شب خاصی را تجربه کرد چون دو فرد مهم در تاریخ باشگاه، در آن حضور داشتند. ژوزه مورینیو و رونالدو برزیلی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. اینتر در زمانی که مورینیو هدایت این تیم را بدست داشت، در سال ۲۰۱۰ فاتح سه جام شد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت. آنها با شعارهایشان از او تقدیر کردند اما در بخش دیگر ورزشگاه، پلاکاردی که توجه همه را به خود جلب می‌کرد، مربوط به نتایج ضعیف این تیم می‌شد. در آن نوشته شده بود: «در سکوت رسانه‌ای و جنجال‌های پیش آمده به خاطر داوری، باشگاه و بازیکنان باید مسئولیت آن را به گردن بگیرند.»

  از طرف دیگر، در ورزشگاه سخنانی درباره رونالدو برزیلی بر زبان آورده شد. رونالدو در سال ۲۰۰۲ اینتر را به قصد رئال مادرید ترک کرد و سپس در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت در تیم دشمن دیرینه اینتر یعنی میلان بازی کند. به خاطر این موضوع، هو‌اد‌ا‌ران هنوز او را نبخشیدند و علیه‌اش شعار دادند. ستاره‌های قدیمی، هیچ‌گاه تیمشان را عوض نمی‌کنند. اگر آنها این کار را انجام دهند، سزاوار القاب قشنگی نیستند. اینتری‌ها هم خیلی خوب از خجالت رونالدو درآمدند. البته حرف‌هایی که آنها علیه رونالدو بیان کردند، در مقابل بازیکنی که برایشان ۵۹ گل به ثمر رسانده بود به هیچ وجه خوب نبود.

   

   

  منبع : ورزش ۳

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار