کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۱ | کد خبر : 11640
 • واکنش عارف به عدم وجود اقتصاددانان در لیست اصلاح‌طلبان

  بنا نیست نماینده مجلس در همه زمینه‌ها تخصص داشته باشد

  عارف

  من خودم رئیس سازمان مدیریت بودم. اقتصاد را می‌دانم بنابراین منتقدان ما کل لیست اصلاح‌طلبان کشور را ببینند.

  محمدرضا عارف سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در گفت‌وگو فارس، اظهار داشت: مهمترین مسئله امروز مردم معیشت و اقتصاد است.

  وی افزود: درصد بسیاری از جامعه امروز زیر خط فقر نسبی هستند بنابراین به طور طبیعی ما نیز اولویت خود را معیشت مردم قرار داده‌ایم.

  عارف دومین اولویت در جامعه را اشتغال به خصوص اشتغال جوانان تحصیلکرده دانست و گفت: امروز اعتیاد در جامعه وضعیتی خانمان برانداز دارد و ما نیز رفع آن را در اولویت می‌گذاریم و خوشبختانه با توجه به اینکه برنامه ششم را باید مجلس دهم بررسی و تدوین کند و برنامه چهارم و پنجم مغفول مانده شد، بنابراین باید اشتغال، معیشت و اعتیاد را در اولویت برنامه ششم قرار دهیم تا رشد بالای اقتصادی که در سند چشم‌انداز باید به ۸ درصد برسد را تحقق بخشیم.

  سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در پاسخ به این پرسش که چرا در لیست اصلاح‌طلبان افراد شاخص اقتصادی حضور ندارند، گفت: من خودم رئیس سازمان مدیریت بودم. اقتصاد را می‌دانم بنابراین منتقدان ما کل لیست اصلاح‌طلبان کشور را ببینند.

  وی افزود: بنا نیست که نماینده مجلس در همه زمینه‌ها تخصص داشته باشد چرا که مجلس نیاز به اتاق فکر و ظرفیت‌هایی دارد که از همه کارشناسان کشور بتواند حداکثر استفاده را صورت دهد و ما نیز این کار را خواهیم کرد.

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دیکتاتوری همه جا بد است اما در دانشگاه بدتر/ رؤسای دانشگاه‌ها خودشان را قیوم دانشجویان ندانند تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ششم آبان فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس ضرورت ارتقا امنیت در فضای سایبری هلاکت دو سرکرده ارتش آزاد و احرارالشام در استان حمص سوریه فیلم/ نگران تاخیردر اجرای برجام بودند حالا به صبر دعوت میکنند تصاویر صفحه اول روزنامه‌های پنج‌شنبه ۶ آبان کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است/ آمریکا به فکر ریشه‌کنی تروریسم در عراق و سوریه نیست از سینمای زنان تا حجاب و یک شوخی یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات شمالغرب در ارومیه برگزار می شود مقصر دانستن دولت قبل، نخ نما شده است داعش بر یک شهر ساحلی در سومالی سیطره یافت باغ همانی بود که دادی رفت! ۹ ماه از اجرای برجام گذشت،آن ۲۸ میلیارد دلار چه شد؟! فنر تورم به زودی آزاد می‌شود فیلم محمد رسول الله از روز جمعه در ترکیه اکران می شود عکس/سمور آبی نوزاد و رخت‌خوابی به نام مادر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج حال و روز اپل بدون استیو جابز