رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸ | کد خبر : 11646
 • آیت الله امینی: مردم مراقب فضای غبارآلود قبل انتخابات باشند

  فارس: در این بیانیه آمده است: کشور ما کشوری فقیر و ناتوان نیست که نتواند مشکلات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، رکود، بیکاری، تورم و گرانی و یا تأخیر و موانع ازدواج جوانان را حل کند. بلکه این امور بستگی به اراده، تصمیم و همت مردم و مسئولان نظام به ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارد.

  این بیانیه می‌افزاید: در اینجا تذکر این نکته مهم را لازم می دانم که مردم باید مراقب فضای غبارآلود روزهای قبل از انتخابات باشند. بیگانگان و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به عوامل داخلی خود سر نخ می دهند تا بر طبق میل آنها عمل کنند، ولی تاریخ نشان داده است که عموم ملت شریف ایران اسلامی هرگز به خواست بیگانگان روی خوش نشان نداده و بعضاً پس از تلاطم‌هایی، نتیجه نهایی همیشه عکس اراده دشمنان بوده است و البته این مطلب را خارجی ها به خوبی می دانند و فتنه این روزهای آنان نیز بر پایه همین تجربیات است، هدف آنها ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان نظام و تخریب افراد و رقابت ها و دلسردی مردم از نظام است. لذا مردم و مسئولان مراقب باشند که در دام پیچیده این کهنه استعمارگران نیفتند.

  در این بیانیه آمده است:‌ هم اکنون که در آستانه یکی از مقاطع حساس و مهم کشور هستیم، مردم شریف و بزرگوار ایران باید مانند همیشه، بلکه بهتر در صحنه تأثیرگذار باشند و از آنان انتظار می رود به طور گسترده در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شرکت نمایند و به صالح ترین افراد رأی دهند، که علاوه بر انجام وظایف دینی و ملی، سرنوشت و آینده خودشان و نظام را رقم می زنند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار