رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۲ | کد خبر : 11745
 • مصرف کنندگان منتظر ارزانی تخم مرغ باشند

  به گزارش وعده صادق، سید فرزاد طلاکش دبیر کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص وضعیت قیمت تخم مرغ اظهار داشت: متاسفانه در چند روز اخیر قیمت به شدت افت پیدا کرده، به طوری که میانگین قیمت هرکیلو تخم مرغ درب مرغداری ۳۳۰۰ تومان است که با این وجود تولیدکنندگان در هر کیلو حداقل ۸۰۰ تومان زیان می کنند.
  وی با اشاره به افت قیمت تخم مرغ گفت: صادرات تخم مرغ به عراق به سبب ورود رقبایی همچون اوکراین در بازار اعراب و عدم امکان رقابت کاهش یافته و از طرفی وجود بالغ بر ۱۰ میلیون مرغ پیر در گردونه تولید بیش از پیش به این موضوع دامن زده که لازم به ذکر است افزایش قیمت تخم مرغ تنها با یارانه صادراتی و حذف مرغهای پیر از گردونه تولید امکانپذیر خواهد بود.
  طلاکش با بیان اینکه افت قیمت تخم مرغ درب مرغداری در قیمت مصرف کننده تاثیرگذار بوده یا خیر، بیان کرد: افت قیمت تخم مرغ درب مرغداری تاثیری در کاهش قیمت برای مصرف کننده نداشته که امید است با اجرایی شدن پرینت حک گذاری قیمت بر روی تخم مرغ قیمت برای مصرف کننده کاهش یابد.
  دبیر کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار تصریح کرد: اجرای پرینت قیمت تخم مرغ منوط به مجوز از امور بازرگانی وزارت خانه است که تاکنون به سبب حجم بالای کار انجام نشده که امید است با اجرای هرچه سریعتر این امر سودجویی واسطه گران به پایان رسد.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار