• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۸ | کد خبر : 11875
 • به گزارش وعده صادق از تبریز به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، علی قادری در جمع بسیجیان سپاه عجب‌شیر اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی پس از چند دهه از عمر با برکتش با نسل جوانی روبه‌رو است که حتی امام خمینی(ره) و روزهای نخستین انقلاب را به یاد ندارند، اما این نسل جوان به درستی امام و آرمان‌هایشان را درک کرده و در این مسیر حرکت می‌کنند.

  وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اقتصاد کشور در اختیار بیگانگان بود و منفعت نفت به جیب آنها می‌رفت اما با پیروزی انقلاب اسلامی تحول بسیار بزرگی صورت گرفت و کشور در برابر بیگانگان ایستاد و مقاومت کرد.

  جانشین فرمانده سپاه عاشورا  با برشمردن ویژگی‌های انقلاب اسلامی و الگو شدن در میان ملت‌های آزادیخواه دنیا گفت: انقلاب اسلامی ما بر گرفته از قرآن کریم و شریعت و مکتب عاشورایی است و این مهم رمز ماندگاری و سرشاخه تمام تحولات بوده و است.

  وی تأکید کرد: رهبری حکیمانه و مدبرانه انقلاب اسلامی و مردم بصیر، انقلابی و آگاه نیز دلایل دیگر ماندگاری انقلاب هستند و این از جمله دلایلی است که هیچ یک از دشمنان نمی توانند در برابر کشور ما بایستند.

  قادری با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال نفوذ است، آنها می‌خواهند در مراکز تصمیم‌گیری کشور رخنه کنند تا اهداف خصمانه خود را دنبال کنند از این رو حضور پرشور مردم در انتخابات و رای دادن به افراد شجاع و انقلابی توطئه‌های دشمنان را برملا می‌کند.

  منبع: فارس

  انتهای پیام/

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار