رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۸ | کد خبر : 11969
 • اشتیاق شرکت‌های آلمانی برای تجارت با ایران

  به گزارش وعده صادق، شبکه دوم تلویزیون دولتی آلمان، «زد.دِ.اف» با اشاره به اینکه لغو تحریمهای اعمال شده ایران اکنون موجب شده است شرکتهای متوسط آلمانی بتوانند از تجارت با ایران بهره مند بشوند به سراغ «آلوپلاست»، شرکت مطرح تولید کننده سیستم ها و چارچوب های آلومینیومی درب و پنجره در آلمان رفت و گزارش داد: در این کارخانه، تولید با سرعت و ظرفیت زیاد در حال انجام است. این شرکت تولید کننده قاب پنجره آلومینیومی، شرکتی است که محصولاتش را به سراسر جهان صادر می کند. ایران، یکی از کشورهای وارد کننده محصولات این شرکت بوده است. اما با تشدید تحریمها در سال های اخیر، تحویل این محصولات تنها از طرق غیررسمی انجام می شد. اما با لغو تحریمهای ایران حالا فرصت بسیار خوبی برای این شرکت در تجارت قانونی با ایران بوجود آمده است.
  مدیر شرکت «آلوپلاست» اظهار داشت این شرکت هم اکنون می تواند به طور مستقیم (در ایران) سرمایه گذاری کند و دیگر برای انجام تجارت خود در ایران به حضور کشور ثالث نیاز ندارد. به همین خاطر ما بلافاصله مذاکراتمان را با طرف ایرانی شروع کردیم.
  مزیت «آلوپلاست» آلمان آن است که مشتریان ایرانی، محصولات ساخت آلمان را تولیداتی با کیفیت می دانند. بر همین اساس است که به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، معاملات خوبی به ویژه با شرکت های متوسط آلمانی و طرف ایرانی ایجاد خواهد شد.
  منبع: خبرگزاری صدا و سیما

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار