کاهش ۱۲۰ هزار نفری آراء علی لاریجانی در قم؛ رئیس مجلس با اختلاف دوم شد / امیرآبادی، و ذوالنور به مجلس راه پیدا کردند

1 1

نتایج غیر رسمی شمارش آراء حوزه انتخابیه قم حاکی از کاهش معنادار و ۱۲۰ هزار نفری رای علی لاریجانی است، به نحوی که وی با اختلاف معناداری نسبت به نفر اول یعنی احمد امیرآبادی، به عنوان دومین منتخب مردم قم به مجلس راه پیدا کرده است

به گزارش وعده صادق نتایج غیر رسمی شمارش آراء حوزه انتخابیه قم حاکی از کاهش معنادار و ۱۲۰ هزار نفری رای علی لاریجانی است، به نحوی که وی با اختلاف معناداری نسبت به نفر اول یعنی احمد امیرآبادی، به عنوان دومین منتخب مردم قم به مجلس راه پیدا کرده است.
به گزارش رجانیوز، نتایج غیر رسمی شمارش آرا در حوزه انتخابیه قم نشان می‌دهد احمد امیرآبادی فراهانی، علی لاریجانی و مجتبی ذوالنوری بیشترین آرای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قم را کسب کردند.
بر اساس این گزارش، از مجموع ۴۶۴ هزار و ۷۱ رای، احمد امیرآبادی فراهانی با ۲۲۵ هزار و ۵۵۶ رای، علی لاریجانی با ۱۶۲ هزار و ۴۰ رای و مجتبی ذوالنوری با ۱۴۳ هزار و ۶۵۴ رای بیشترین آرای این دوره از انتخابات را از آن خود کردند.
تعداد واجدان شرایط شرکت در انتخابات استان قم ۷۶۷ هزار و ۷۳۰ نفر بودند که در این دوره از انتخابات ۴۶۴ هزار و ۷۱ نفر آرای خود را به صندوق‌های رأی انداختند.
استان قم ۳ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
منبع: رجانیوز

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر

  1. كمالي :

    چنانچه به تبلیغات قم توجه شود آقایان لاریجانی و بنایی برای تکمیل نفر سوم با هر کس و ناکسی ائتلاف کردند. با پسر شهید مفتح، شادنوش کاندیدای اصلاح طلبان، نجفی کاندیدای اعتدال، حسن طلایی کاندیدای خرده‌بورژوازی و …. ائتلاف ۳ نفره داشتند. نفاق موج میزنه در شخصیت لاریجانی مردم قم اعتبار اعطایی را باز ستاندند.