• تاریخ انتشار: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۳ | کد خبر : 12310
 • فرمانده گردان های "ابی الفضل العباس (ع)" بسیج مردمی عراق :

  به خلیج فارس هم می‌آییم!

  "أوس الخفاجی" فرمانده گردان های "ابی الفضل العباس (ع)"، وابسته به نیروهای داوطلب مردمی

  فرمانده شبه نظامیان داوطلب مردمی درباره وارد شدن این نیروها به کشورهای حوزه خلیج فارس هشدار داد و گفت: “شما از نیروهای داوطلب مردمی ناراحت هستید، بر ناراحتی خود بیافزایید، زیرا کفش های آن ها باعث افتخار شما هستند و شما باید آن را در موزه های دبی و شارجه قرار بدهید، چرا که این نیروها بعد از نابود کردن مزدوران شما، وارد کشورهای حوزه خلیج فارس خواهند شد”.

  العالم : عبد الله بن زاید وزیر امور خارجه امارات دیروز (جمعه) طی سخنانی در نشست مشترک مطبوعاتی با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفته بود “نابودی داعش، مستلزم از بین بردن نیروهای داوطلب مردمی درعراق است”.

  اما “أوس الخفاجی” فرمانده گردان های “ابی الفضل العباس (ع)”، وابسته به نیروهای داوطلب مردمی عراق، در واکنشی شدید به اظهارات وزیر امور خارجه امارات گفت: “اظهارات تو دیرهنگام بود، زیرا اربابان آمریکایی تو و نیز اسرائیل که دستت را در دستانش می گذاری، نتوانستند مانع فعالیت ما شوند”.

  الخفاجی در پیامی ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد، افزود: “با حزب الله اسرائیل را شکست دادیم و با نیروهای داوطلب مردمی، داعش را شکست می دهیم”.

  وی خطاب به عبدالله بن زاید گفت “وقتی می خواهی نام نیروهای داوطلب مردمی را به زبان بیاوری، باید به نشانه احترام و تکریم به این نیروها روی پاهایت بایستی، زیرا عراقی که شما خواهان سرنگونی و تجزیه و نابودی آن بودید، اکنون بار دیگر متولد شده است”.

  فرمانده گردان های “ابی الفضل العباس (ع)” افزود: نیروهای داوطلب مردمی بنا به دستور مرجعیت دینی تشکیل شده است و فقط در صورت دستور مرجعیت ، فعالیت خود را متوقف خواهد کرد.

  الخفاجی، امارات را به حمایت از تروریسم متهم کرد و گفت: شما هیچ تلاشی برای متوقف کردن تروریسم نخواهید کرد چرا که ساخته دست شماست.

  فرمانده شبه نظامیان داوطلب مردمی درباره وارد شدن این نیروها به کشورهای حوزه خلیج فارس هشدار داد و گفت: “شما از نیروهای داوطلب مردمی ناراحت هستید، بر ناراحتی خود بیافزایید، زیرا کفش های آن ها باعث افتخار شما هستند و شما باید آن را در موزه های دبی و شارجه قرار بدهید، چرا که این نیروها بعد از نابود کردن مزدوران شما، وارد کشورهای حوزه خلیج فارس خواهند شد”.

  در همین حال دفتر اطلاع رسانی حیدر العبادی نخست وزیرعراق روز جمعه اظهارات وزیر امور خارجه امارات درباره نیروهای داوطلب مردمی را محکوم کرده و این اظهارات را دخالت در امور داخلی عراق دانسته بود.

  براساس بیانیه دفتر العبادی، نیروهای داوطلب مردمی و داوطلبان قهرمان آن در کنار نیروهای امنیتی شجاع عراقی در مقابله با عناصر و تروریست های داعش ایستادند و مناطق اشغال شده از سوی این تروریست ها را آزاد کردند و خطر آن ها را از کشورهای حوزه خلیج فارس دور کردند.

  العبادی تاکید کرد که خطر داعش اقتضا می کند که کشورهای حوزه خلیج فارس در نبرد با تروریسم از عراق حمایت کنند و در کنار این کشور قرار گیرند.

  نخست وزیر عراق گفته بود که اظهارات وزیر امور خارجه امارات درباره نیروهای داوطلب مردمی به منزله توهین به عراق و دخالت در امور این کشور است.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند نیروی دریایی سپاه در صحنه‌ نبرد با آمریکا متولد شد دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد! عکس/ اولین وانت مرسدس بنز روایتی متفاوت از دیوانه‌بازی «راننده وانت دیوانه» واگذاری یک شبه ۹۰۰ مدرسه دولتی به بخش خصوصی سامسونگ از ویژگی های گلکسی اس۸ رونمایی کرد «جایزه ملکه» برای ظریف! سردار آمپـول به روایت نماینده قم! پی‌آمد خواب‌های امنیتی اردوغان تغییر۶٠ فرماندار در دستورکار «ناتو» نسبت به انتقادهای ژنرال دوستم واکنش نشان داد رشد اقتصادی ایران امسال و سال آینده به ۵ درصد می‌رسد افراد جدیدی به شورای مرکزی جامعه روحانیت اضافه می‌شوند/ برنامه کمیته سیاسی برای نشست مشترک با احزاب اصولگرا توضیحات فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء درباره فعالیت های این قرارگاه در اقتصاد کشور نامه ۱۶۹ نفر از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور پیرامون ارائه تسهیلات بانکی ناسا در انهدام مریخ نشین اروپا دست داشت تشکیل سازمان توسعه سواحل مکران عکس/ لوکس‌ترین شاسی‌بلند لکسوس در ایران سوخت کارت سوخت!