رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۰ | کد خبر : 12352
 • ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اعلام کرد

  اعلام نتایج انتخابات در تبریز/راهیابی مستقیم ۲ نفر به مجلس و رقابت ۸ نفر در دور دوم

  به گزارش وعده صادق از تبریز، ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نتایج قطعی انتخابات حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر از ۷۵۹ هزار و ۲۶۶ رای ماخوذه با ۷۲۰ هزار و ۴۲۲ رای صحیح را منتشر کرد.

  بر اساس این گزارش، مسعود پزشکیان با ۲۶۱ هزار و ۳۹۴ رای نفر اول و احمد علیرضابیگی با ۲۳۵ هزار و ۱۹۶ را نفر دوم شدند که مستقیما به مجلس راه یافتند.

  برای انتخاب ۴ نفر باقیمانده تبریز نیز آقایان محمدحسین فرهنگی با ۱۴۳ هزار و ۲۹۰ ای، زهرا ساعی با ۱۱۴ هزار و ۲۶۳ رای، علیرضا منادی با ۱۱۳ هزار و ۵۶۵ رای، محمداسماعیل سعیدی با ۱۰۵ هزار و ۳۶۷ رای، میرعلی اضغر الموسوی با ۱۰۲ هزار و ۱۷۹ رای، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با ۹۸ هزار و ۵۰۰ رای، بیمقدار با ۹۶ هزار و ۲۳۱ رای و عباس عباس زاده با ۸۸ هزار و ۸۱۷ رای همگی به دور دوم راه یافتند.

  به گزارش تسنیم، پزشکیان با رویکرد اصلاح طلبی، بیگی با رویکرد اصولگرایی، فرهنگی با رویکرد اصولگرایی، ساعی با رویکرد اصلاح طلبی، منادی با رویکرد مستقل، سعیدی با رویکرد اصولگرایی، الموسوی با رویکرد اصلاح طلبی، تاج الدینی با رویکرد اصولگرایی، بیمقدار و عباس زاده با رویکرد اصلاح طلبی در این دوره از انتخابات به رقابت پرداختند که ۸ نفر از آنها در دور دوم به رقابت خواهند پرداخت.

  منبع: تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار