• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۸ | کد خبر : 12381
 • به گزارش وعده صادق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: لیست منتشر شده خبرگان تهران که شب گذشته منتشر شده، نهایی نیست.

  وی افزود: مشخص نیست شمارش آرای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در تهران چه‌زمانی تمام می‌شود.

  امیری در پاسخ به این سؤال “آیا وزیر کشور برای عیادت آیت‌الله واعظ طبسی به مشهد سفر کرده؟” گفت: وزیر کشور مشهد نرفته است.

  سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به تسنیم درباره احتمال به دور دوم کشیده شدن انتخابات مجلس در تهران، خاطرنشان کرد: هنوز نمی‌دانم، براساس فرمول کاندیدا باید بتواند یک‌چهارم آرای مأخوذه صحیح را بیاورد که در این صورت منتخب محسوب می‌شود.

  امیری تصریح کرد: آمار گویای مشارکت بیشتر رأی‌دهندگان در تهران نسبت به دوره قبلی انتخابات مجلس است.

  وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار تسنیم درباره عدم بازدید هاشمی‌رفسنجانی از ستاد انتخابات، گفت: در جریان عدم بازدید آقای هاشمی از ستاد انتخابات کشور نیستم.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان