• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۹ | کد خبر : 12643
 • ۱۰۲۷۴۸_۱۸۷

  این کاندیدای زن در سخنانی با اشاره به نابرابری های حق زن و مرد، بیان می دارد که قانون در همه جا فقط به نفع آقایان است و در ادامه با اظهاراتی عجیب می گوید که زنان هیچ حقی ندارند قانون به نفع آقایان است، حق حضانت، طلاق، صیغه و خوش گذرانی برای مرد است و حتی حق چهارتا زن رسمی هم با آقایان است مردان می توانند ۴ تا زن بگیرند ولی زنان حق ۴ تا شوهر ندارند!

  به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه ۵۹۸، ساختارشکنی و حمله به مقدسات دینی و اعتقادی به عادت همیشگی بسیاری از اطلاح طلبان تبدیل شده است که در سالیان گذشته بارهای بار شاهد حمله رسانه ها و شخصیت های این جریان به مقدسات و مبانی دینی و قانونی کشور بوده ایم که در همین خصوص یکی از نامزدهای زن انتخابات مجلس شورای اسلامی در یکی از استان های غربی که با نام مستقل به انتخابات ورود پیدا کرده و البته مورد حمایت اصلاح طلبان هم می باشد در اظهارات خام و فمنیستی دستورات اسلام در خصوص حقوق زن و مرد را منافی با عدالت عنوان نموده است.
  این کاندیدای زن در سخنانی با اشاره به نابرابری های حق زن و مرد، بیان می دارد که قانون در همه جا فقط به نفع آقایان است و در ادامه با اظهاراتی عجیب می گوید که زنان هیچ حقی ندارند قانون به نفع آقایان است، حق حضانت، طلاق، صیغه و خوش گذرانی برای مرد است و حتی حق چهارتا زن رسمی هم با آقایان است مردان می توانند ۴ تا زن بگیرند ولی … (ادامه سخنان خارج از شئونات اخلاقی است)

  او در ادامه صحبت های خود گفت که متاسفانه این موارد قوانین اسلام است ولی متاسفانه عین بی عدالتی است و خدا را خوش نمی آید! و …

  این نماینده که با آرای خود به دور دوم انتخابات رفته است با اظهارات فمنیستی خود سعی در جلب آرای زنان شهر خود دارد. اظهاراتی که نشان می دهد این فرد التزامی به اسلام و قوانین آن ندارد و به آسانی آنها را زیر سوال می برد.

  دیروز نیز مصاحبه ای از یکی از راهیافتگان به دهمین مجلس شورای اسلامی از تهران و عضو لیست امید با رسانه ای خارجی در رسانه ها منتشر شد که در اظهاراتی عجیب از اختیاری شدن حجاب در راستای پیشرفت و توسعه کشور سخن گفت. هر چند که این اظهارات ساختار شکنانه در روز بعد با توجیه این کاندیدای انتخابات رو به رو شد.

  لازم به ذکر است که فایل صوتی سخنان کامل این کاندیدای زن موجود می باشد که به علت حفظ حرمت خانواده ایشان منتشر نمی گردد و در صورت لزوم در اختیار هیات نظارت بر انتخابات در شورای نگهبان قرار داده خواهد شد.
  منبع: پایگاه ۵۹۸

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مرحوم مهدوی کنی اخلاص را در زندگی خود تجلی کرد تقدیر رییس جمهوری از خدمات فانی در دوران تصدی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام در حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان آغازشد دستکاری در آرا در تمام سطوح انتخابات آمریکا رخ می‌دهد/به اندازه چند کتاب سابقه در مورد تقلب وجود دارد حمله انتحاری داعش به نیروگاه برق کرکوک/۴ ایرانی شهید شدند دستور ویژه ابوبکر بغدادی به همسران خود چه بود؟ عکس/ شادی پس از گل به سبک علی‌دایی بشنوید از خُلقیات عجیب آقای رئیس جمهور! واکنش محسن رضایی به عملیات آزادسازی موصل+اینستاپست زلزله ۶،۶ ریشتری ژاپن را لرزاند اولین سالگرد شهید مدافع حرم عبدالله باقری خرسند: تغییرات در دولت کاربرد انتخاباتی دارد/ دغدغه مردم معیشت و اقتصاد است نه کنسرت و ورزش اعلام رسمی حمایت سعد حریری از ریاست جمهوری میشل عون روابط تهران و مسکو ثبات منطقه ای در پی داشته است رشد ۱۵درصدی حوادث کار در بهار/۹درصد حوادث منجر به فوت شد مهمترین اخبار جهان(۷-۱۹) عکس/ تشییع پیکر شهید مدافع حرم در مشهد ترویج احترام گذاشتن به عقاید یکدیگر در اینستاگرام بازیگر مشهور+اینستاپست گفت وگوهای غیررسمی کره شمالی و آمریکا؛ این بار در مالزی وقتی عرصه فرهنگ بازوی تحقق اهداف صهیونیستی می‌شود