کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۶ | کد خبر : 13018
 • ۶- سوره العنکبوت (آیه ۸) و سفارش کردیم آدمى را در باره پدر و مادرش به نیکى و اگر با تو در افتند که مشرک شوى بمن بدان که دانش بدو ندارى فرمانشان مبر برگشت شماها بسوى من است و آگاه سازم شما را بهر چه میکردید.
  ۷- سوره لقمان (آیه ۱۴) و سفارش کردیم آدمى را در باره پدر و مادرش بدل کشیده او را مادرش به سستى بر سستى و از شیر بریدنش در دو سال است که باید شکر کند مرا و پدر و مادرش را بسوى من است گردش- ۱۵- و اگر با تو در افتند تا مشرک شوى بر من بدان که ندانى فرمانشان مبر و هم‏صحبت آنها باش در دنیا بخوبى.
  ۸- سوره احقاف آیه (۱۵) و سفارش کردیم بآدمى در باره پدر و مادرش باحسان به دل کشیده او را مادرش بناخواه و او را زائیده بناخواه و سختى و دوره آبستنى و شیر بریدنش سى ماه است.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا عکس/ سرگیجه! افزایش توان حرفه ای و تکریم ارباب رجوع از رویکردهای مهم پلیس واکنش هافبک استقلال به حضور مقابل فولاد+اینستاپست داعشی ها دهها تن از ساکنان روستاهای موصل را اعدام کردند مرحوم دولابی: ما انسان‌ها چقدر کم عقلیم تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور خوشرو: مشارکت زنان در عملیات انسان‌دوستانه، بازسازی و مصالحه سیاسی موثرتر بوده است حمایت مجلس از سازمان پدافند غیرعامل برای مبارزه با بیو تروریست رونمایی از جانشین گودرزی و خبر بد برای پرسپولیسی‌ها/ تساوی خونین! اعدام ۲۳۲ غیرنظامی در جنوب موصل عکس/ اولین دستگاه خودپرداز جهان زمین‌لرزه ۶.۴ ریشتری در مرکز ایتالیا هوشمندترین شهر جهان کدام است؟ شرق شناس صرب: غرفه کتاب ایران در نمایشگاه بلگراد بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرد طلا بدهید شنبلیله بخورید حجم تجارت فنلاند با ایران ۱۰ برابر می‌شود/مشکلات پرداخت پول طی چند ماه قابل حل است تربت سیدالشهد(ع) یکی از اسرار طب اسلامی و شیعی است از اول با غیرعلنی بودن جلسه روز گذشته مجلس مخالف بودم/ از سخن رئیس مجلس بهت‌زده شدم/ تعبیر برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها غیر واقع بود امام جمعه قم: طب اسلامی به عنوان دروس حوزه تدریس شود