رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۹ | کد خبر : 13084
 • جنگنده های سعودی، صنعا و استان الجوف هدف قرار دادند که در نتیجه این حملات شماری از غیرنظامیان یمن شهید و زخمی شدند.

  ارتش یمن به دستاوردهای میدانی جدیدی رسید

  خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین : یک مقام نظامی یمنی از سرنگون شدن یک پهپاد جاسوسی عربستان سعودی در شهر المخادر در استان اب خبر داد. همچنین بر اثر حملات جنگنده های ائتلاف سعودی به منطقه برط العنان در استان الجوف دو نفر به شهادت رسیدند.
  ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان تعز مواضع نیروهای منصور هادی را در شهر وازعیه با موشک های کاتیوشا هدف قرار دادند. درگیری های شدیدی در ورودی جنوبی شهر تعز گزارش شده است.
  گزارشگر این شبکه در گزارشی در این زمینه افزود: دوازده ماه از آغاز جنگ تحمیلی عربستان سعودی علیه یمن می گذرد و جنگنده های ائتلاف سعودی به حملات خود علیه روستاها و شهرهای مختلف یمن ادامه می دهند.
  جنگنده های سعودی منطقه برط العنان را در استان مرزی الجوف هدف قرار دادند. همچنین مناطق شمالی این استان نیز با حملات مختلف هوایی روبرو شد و در نتیجه این حملات شماری از غیرنظامیان یمن شهید و زخمی شدند. صنعا پایتخت یمن نیز با حملات جنگنده های ائتلاف سعودی روبرو شده است.
  جنگنده های سعودی مناطق الملح، مسوره، محلی و بن غیلان را در شهر نهم و پایگاه نظامی العرقوب را در شهر خولان در شمال صنعا هدف قرار دادند.
  در مرکز یمن، منطقه بلاد الوافی در شهر جبل حبشی با حملات جنگنده های سعودی روبرو شد. مناطق مختلفی از استان تعز نیز با این حملات روبرو شد. همزمان با حملات جنگنده های سعودی، درگیری های میدانی مختلفی در یمن گزارش شده است.
  یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی، اماکن تجمع نیروهای منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن را با چند موشک کاتیوشا در منطقه ملعب در شهر وازعیه در جنوب غربی تعز هدف قرار داد.
  نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن توانستند مناطق مهم عصیفره، حی الزهرا و جوله المرور را در شمال و غرب شهر تعز به کنترل خود درآورند. در درگیری های شدید میان ارتش یمن و نیروهای منصور هادی در استان البیضا شمار زیادی از دو طرف کشته و زخمی شدند.
  در عرصه تحولات میدانی در جنوب یمن نیز یک مقام نظامی این کشور از منهدم شدن یک خودروی زرهی نیروهای منصور هادی در منطقه السفیلا در شهر کرش در شمال استان لحج خبر داد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار