کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۳ | کد خبر : 13307
 • روحانی

  وی همچنین در این سخنرانی خود نام رئیس دولت اصلاحات را نیز برد و وی را برادر خود نامید و از عارف نیز به عنوان فردی که در انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری نقش داشت نام برد.

  دانشجو:  حجت الاسلام حسن روحانی امروز ۱۷ اسفند ماه در سفری یک روزه به استان دارالعباده یزد وارد شد.

  وی در ابتدای سفر خود پس از ورود به فرودگاه شهید صدوقی یزد در مصاحبه با خبرنگار صدا وسیما مطالبی در خصوص مصوبات این سفر ارائه کرد و با استقبال مردم در میدان امیرچخماق یزد سخنرانی کرد.

  حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور در این اولین سخنرانی خود در این سفر با اشاره به انتخابات اخیر گفت: پس از رهبری معظم انقلاب این مردم بودند که با حضور خود بار دیگر حماسه های بزرگی ایجاد کردند.

  وی افزود: این انتخاباتی که هیچ جناحی شکست نخورد و همه جناح ها پیروز شدند اخلاق بر بد اخلاقی پیروز شد و در این انتخابات اعتدال و میانه روی بر افراط پیروز شد و امروز روزی است که بعد از انتخابات باید برای ساختن ایرانی سربلندتر و آباد تر دست در دست هم دهیم و با وحدت و هماهنگی و اتحاد ایران عزیز را بسازیم.

  وی همچنین در این سخنرانی خود نام رئیس دولت اصلاحات را نیز نام برد و وی را برادر خود نامید و از عارف نیز به عنوان فردی که در انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری نقش داشت نام برد.

  در این مراسم خبرنگاران در اتاقی به عنوان اتاق خبر در کنار میدان امیرچخماق قرار گرفتند که دیدی نسبت به حضور مردم نداشتند و چندین بار نیز جابه جا شدند که نارضایتی خبرنگاران را نیز در پی داشت.

  در ادامه این سفر نیز رئیس جمهور دیدار با نخبگان و علما داشت که در این مراسم نیز ۴ نفر از نمایندگان اقشار منتخب در این مراسم سخنرانی کردند و پس از آن نیز رئیس جمهور سخنرانی کرد.

  پیش از سخنرانی رئیس جمهور، آیت الله ناصری، امام جمعه یزد با اشاره به روند حرکت یزد در بعد از انقلاب گفت: استان یزد قبل از انقلاب در دوران های مختلف علما و نخبگان فراوانی را به جامعه تحویل داده است و یزد را نیز به عنوان شهر علما می شناسیم.

  وی ادامه داد: متاسفانه این روند شکل دیگری به خود گرفته است و متاسفانه بعد از انقلاب شاهد حرکت مناسبی در جهت پرورش علما نداشته ایم.

  امام جمعه یزد خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: ما فاصله زیادی بین دانشگاه ها و حوزه های علمیه و مدارس داریم که باید این فاصله کاهش پیدا کند و از رئیس جمهور محترم خواستاریم که حمایت های لازم در جهت ساخت حوزه  علمیه با ظرفیت ۳ هزار نفر داشته باشند.

  حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور کشورمان نیز در این مراسم با اشاره به علمایی که در یزد پرورش یافته اند بیان کرد: من اساتیدی همچون آیت الله حائری میبدی و علمای بزرگی از این قبیل داشته ام و به خوبی نیز در سفرهایی که قبل و بعد از انقلاب به یزد داشته ام این استان را می شناسم.

  وی افزود: من معتقدم که یزد را باید با عنوان عالم پرور بشناسیم زیرا در گذشته نیز شاهد این امر بوده ایم.

  روحانی در کنایه ای گفت: هرگز نمی توان فکر و افکار افراد را حصر یا حذف کرد.

  پس از این نشست نیز نشست رئیس جمهور با صنعتگران و نخبگان بود که وی در این نشست با اشاره به حکم اعدام بابک زنجانی گفت: باید ریشه این فساد را بشناسیم و آن را معرفی کنیم و عوامل ایجاد این فساد را نیز باید مورد تعقیب قرار داد زیرا خواسته مردم بازگرداندن اموال است و هرچند باید محاکمه شود اما ابتدا باید تکلیف این اموال را مشخص کنیم و پس از آن نیز ریشه فساد را بخشکانند.

  در ادامه این مراسم نیز چندین واحد صنعتی و تولیدی از طریق پروژکتور و با حضور وزرا و معاونان و با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.

  در ادامه این مراسم نیز شورای اداری و نشست خبری با خبرنگاران برگزار شد.

  اما آنچه که در این سفر مردم دارالعباده یزد یزد را نیز به اندازه ای ناراضی کرد، مصادره کردن مقام دوم اجرایی کشور را به حزبی خاص و نامگذاری دارالعباده یزد به نام شهر اصلاحات بود.

  تبلیغات ستادهای مردمی روحانی نیز در استان یزد در این مدت فعال شده بودند اما با بنرهایی با تصاویری از بخشی از بدن رئیس دولت اصلاحات و عارف و نام بردن سران فتنه موجب نگرانی مردم شده بودند.

  برخی از مردم معتقد بودند که این استان با نام علمای بزرگی همچون شهید صدوقی، یزدی و بسیاری از افراد شاخص بزرگ است اما برخی از جریانات افراطی سعی بر القای تفکر خود به کل استان داشتند و این نگرانی هایی نیز در پی داشت.

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  پایان مرحله اول عملیات موصل در محور شمال و بازدید رئیس جمهوری عراق از منطقه عملیاتی فیلم/ خطرناکتراز "تحریم فلج کننده" ، "تحلیل فلج کننده" است برادر سردار جزایری دار فانی را وداع گفت سیدمحسن جزایری برادر معاون ستادکل نیروهای مسلح درگذشت صحیفه سجادیه دریایی بی‌کران از معارف الهی است برگزاری رزمایش استانی دفاع از ساحل در محمودآباد‌ قرار بود معاون اول احمدی‌نژاد شوم شب جنجالی اردوی پرسپولیس/ کلیپ دردسرساز و جروبحث طارمی با سرپرست! عکس/ عزاداری شهادت امام سجاد(ع)در صحن علوی حریق کارگاه کفش در جمهوری مرضیه دباغ نمونه‌ای از بانوان قهرمان ایران است+اینستاپست هشدار امنیتی سفارت آمریکا در آنکارا به شهروندان خود دشمنان اسلام پروژه تشکیل خاورمیانه بزرگ را به گور می‌برند/در دفاع از مظلوم شیعه و سنی برای ایران فرقی ندارد روحانی سالگرد استقلال ترکمنستان را تبریک گفت هشت هزار میلیارد تومان پولی نیست که خورده باشند/هیأت مدیره جدید صندوق شفاف سازی کند تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هدف مجمع عالی بسیج است گواهی ترخیص خودرو در گمرک الکترونیکی‌ شد استقبال مردم از «سلطانعلی،نخستین سفیر ولایت» عکس/ تیونینگ سمندی که شبیه بوگاتی شد حریق گسترده در ناصر خسرو