• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۴ | کد خبر : 13319
 • اختلاف شدید در دولت

  سخنان خشن روحانی علیه صالحی!

  بی شک همه ی ما شاهد آن بودیم که آقای صالحی از کسانی بود که در قضیه ی برجام ازحامیان سرسخت دولت به شمار می رفت و زحمات بسیار او بر کسی پوشیده نیست!

  اما او بعد از اجرای برجام «از طرف ایران» به عدم پایبندی طرف مقابل به تعهداتش اعتراض کرد که البته دیروز با واکنش سخت و خشن روحانی روبرو شد!

  دیروز روحانی در نشست خود اظهار داشت : “آقای صالحی نه وزیر اقتصاد است نه رئیس کل بانک مرکزی! حتی وزیر خارجه هم نیست”

  این لطف بی کران آقای رئیس جمهور نسبت به دوست و همکار خودش! حکایت از اختلاف شدید در دولت دارد

   

  دولتی که اکنون نتوانسته فشار اقتصادی بر مردم را کاهش دهد

  دولتی که نتوانسته رکود حاکم بر جامعه را حتی بپذیرد!

  قول هایی که آقای رئیس جمهور هر روز داد تا مردم را نسبت به دولت امیدوار نگه دارد و یکی پس از دیگری شکسته شد اما انگار آقای روحانی این روز ها حال روحی اش اصلا مساعد نیست!

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ معاینه عکس رادیولوژی در صحن مجلس! آزادی مرد برزیلی پس از ۲۰ سال اسارت خانگی کنایه محسن رضایی به برخی مسئولان +توئیت زنان و مسئولیت در پست‌های‌کلیدی دولت مشاغل سخت را تعیین کرد فیلم/ زدن ضربه وحشتناک به سر متهم توسط پلیس آمریکا چرا مردم منطقه دیگر به آمریکا اعتماد ندارد؟ نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی‌کاشانی برگزار می‌شود آخرین رتبه ایران در زمینه شکاف جنسیتی اعلام شد تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند نیروی دریایی سپاه در صحنه‌ نبرد با آمریکا متولد شد دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد! عکس/ اولین وانت مرسدس بنز روایتی متفاوت از دیوانه‌بازی «راننده وانت دیوانه» واگذاری یک شبه ۹۰۰ مدرسه دولتی به بخش خصوصی سامسونگ از ویژگی های گلکسی اس۸ رونمایی کرد «جایزه ملکه» برای ظریف! سردار آمپـول به روایت نماینده قم! پی‌آمد خواب‌های امنیتی اردوغان تغییر۶٠ فرماندار در دستورکار