رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۸ | کد خبر : 13466
 • آقای روحانی جایگاه ریاست‌جمهوری را هزینه رقابت‌های سیاسی و حزبی نکنید

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان، اعلام کرد: جایگاهی که از طریق آرای صادقانه مردم به دست آوردید را هزینه رقابت‌های سیاسی و حزبی و بازی‌های جناحی نکنید.

  در بخشی از این نامه آمده است:  آقای دکتر روحانی از عمر دولت تدبیر و امید بیش از دوسال واندی می‌گذرد و در طول این مدت حضرتعالی از هیچ اقدامی جهت شعله ورتر کردن اختلافات داخلی کشور فروگزار نکردید. نهاد و ارگانی نماند که در سخنرانی های رسمی و غیر رسمی به آن حمله نکنید. به جوانان انقلابی و جریانات دلسوز کشور تهمت افراط زدید و در این راه توهین و پرچسب نماند که به حواله منتقدین خود نکنید حضرتعالی ادبیاتی را وارد فضای کشور کرده و آن را به عنوان گفتمان دولتتان انتخاب کرده اید که بارها تذکرات جدی رهبر معظم انقلاب را در پی داشته است.

  این نامه می‌افزاید: به عنوان جوانانی که وارث آینده انقلاب اسلامی هستند از شما می‌خواهیم به این فرار همیشگی خود از پاسخگویی نسبت به مطالبات واقعی اقشار مردم ( نه تیتر‌های تقلبی برخی روزنام‌ های زنجیره ای) پایان دهید و جایگاهی که از طریق آرای صادقانه مردم به دست آوردید را هزینه رقابت‌های سیاسی و حزبی و بازی‌های جناحی نکنید.

  در بخش دیگری از این نامه آمده است: علیرغم وظیفه حفظ جایگاه بی‌طرفی شما نه تنها قبل از انتخابات با بیان آرزو و امیال شخصی خود مبنی بر ورود اعتدالیون و تاخت و تاز به شورای نگهبان  این وظیفه را به درستی انجام دادید نه هم اکنون که از این حماسه بزرگ تنها به نتیجه انتخابات پایتخت بسنده کرده و آن را نشان از یکسره شدن کار می‌دانید و حال سوال اینست چه چیزی قرار بوده یکسره بشود؟ متاسفانه اینطور که مشخص است هنوز حضرتعالی خودتان و جریان متبوعتان را شاخص اعتدال و میانه‌روی دانسته و قائل به همان ادبیات دشمن با الفاظ "تندرو" و " بی‌سواد" برای جریانات منتقد خود باشید.

  در ادامه این نامه آمده است:  تصویر رسم شده حضرتعالی از روند اجرای طرح برجام و همچنین تعابیر اغراق آمیزی مانند" آفتاب تابان" برای این طرح متاسفانه بسیار غیر واقعی و فانتزی به نظر می‌رسد و جنابعالی همواره سعی در این داشته‌اید که بهای بسیار زیادی که جهت این معامله پرداخت شده است را نادیده گرفته و آن را یک قرارداد تماما سود و منفعت در انظار عمومی قلمداد کرده‌اید و هیچگاه در این مورد با مردم صادق نبوده‌اید.

  در بخش دیگری از این نامه با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد دولت در حوزه امور اقتصادی و رفع تحریمها حرف جدیدی برای گفتن ندارد، تاکید  شده است: استفاده از ادبیات پوپولیستی، عوامانه و بعضا خلاف واقع و دامن زدن به برخی مشاجرات سیاسی و حزبی در شان ریاست قوه مجریه نیست و منتخب ملت فهیم ایران اسلامی باید از این گونه اقدامات مبرا باشد، ادعای  بازگرداندن امید و امنیت به فضای انتخابات و مقاومت وزیرانتان برای جلوگیری از قطع سرویس‌های ارتباطی و همچنین بازی با الفاظ و مغلطه پیرامون یک امر بدیهی مانند ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات که بارها توضیحات فراوانی پیرامون آن داده شده است از نمونه های اندک این گونه رفتارهاست.

  در پایان این نامه آمده است: آحاد مردم به صورت جدی خواهان اجرای وعده‌های ۱۰۰ روزه و پسا برجامی شما خواهند بود و مطمئنا نمی‌توان در دراز مدت با استفاده از الفاظ سیاسی و دامن زدن به حواشی کم اهمیت مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی را از حقایق دور نگاه داشت.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار