• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۴ | کد خبر : 13558
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر، موضوع تحول در حوزه علمیه از دغدغه‌های بزرگان و مراجع تقلید حوزه در سده اخیر بوده و در سال‌های گذشته توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیگیری جدی شده است.

  این کتاب درصدد است تحول را از دو منظر مدیریتی و سیاسی بررسی کند.

  سه فصل سامان یافته این کتاب شامل فصل اول، با عنوان کلیات، به تعریف و مفهوم تحول و مبانی تکوینی و تشریعی آن پرداخته و مدیریت تحول را در دو مفهوم ساده و راهبردی، تبیین کرده است.

  فصل دوم نیز با ارائه تعریف و مفهوم مدیریت تحول سیاسی، مبانی آن را تبیین کرده و ضمن توضیح مهم‌ترین ابعاد و گستره مدیریت تحول سیاسی، آن را تشریح کرده است. آن‌گاه اهداف و مقاصد مدیریت تحول سیاسی و اهمیت و ضرورت آن آشکار شده است.

  فصل سوم، به تبیین سازوکارهای تحقق مدیریت تحول سیاسی اختصاص دارد. در این فصل، ضمن بیان پیش‌نیازهای نگارش نقشه جامع مدیریت تحول سیاسی در حوزه علمیه، به بررسی و وضعیت کنونی حوزه، اهتمام ورزیده شده است.

  کتاب «مدیریت تحول سیاسی در حوزه‌های علمیه» به شمارگان ۳۰۰ نسخه و قیمت ۱۲۰۰۰ تومان منتشر شده است.

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

   

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  از نرمش هاشمی رفسنجانی در برابر شاه تا اصرار او برای چاپ رساله منتظری لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری هفته آینده در دولت نهایی می‌شود قاسمی درگذشت رضا رستمی را تسلیت گفت دامن زدن به اختلافات مذهبی جایی در سیاست‌های ایران ندارد/کشورهای منطقه در راستای پایان تنش‌ها گام برداشته و سخن برانند آزادسازی ۸ روستا در چهارمین روز عملیات موصل درگیری خونین هواداران در ورزشگاه الغدیر اهواز کاندید نشدم تا آرزوی دخترم برآورده شود اینفوگرافیک/ عملیات موصل به روایت آمار عواقب گشت و گذار شبانه در فضای مجازی هفت نفر در زلزله زرند مصدوم شدند ولایتی: عراق بعد از آزادی موصل از مکر آمریکایی‌ها غافل نشود آزادی موصل شکستی تمام‌عیار برای تکفیری‌ها و حامیان آنهاست نگاه ایران به نشست« پاریس » با محوریت «موصل » تشریح نشست موصل/ تاکید بر تمامیت ارضی عراق ترمیم کابینه نتیجه فرایند ارزیابی مستمر عملکرد بود طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان عکس/ ب ام و i8 با رنگ خاص اثر هنری مردم سوریه/ بهنام تشکر در می سی سی پی/ حضور علی دایی در جمع ملی پوشان کاراته رئیس سازمان نوسازی مدارس: تا پایان فعالیت دولت یازدهم مدارس استانداردسازی می شود طبابت ولایتی در پرواز