رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۶ | کد خبر : 13616
 • حجت‌الاسلام قندهاری: اقتدار دفاعی کمر دشمن را می‌شکند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمد حسین قندهاری رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع طی سخنانی در جمع مسئولان روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی سخنانی گفت: نیروهای روابط عمومی‌ در واقع سرداران جبهه جنگ نرم هستند و واقعا همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند، عرصه‌ای که روابط عمومی‌ها در آن مشغول به فعالیت هستند، عرصه کارزار و جنگ نرم است.

  وی با بیان اینکه تمام اخبار دفاعی باید از حوزه روابط عمومی باشد، افزود: در اطلاع رسانی نباید گرفتار افراط یا تفریط شد چرا که هم افراط و هم تفریط برای مجموعه‌های مهمی همچون روابط عمومی وزارت دفاع، مضر است.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع تصریح کرد: وزارت دفاع حوزه اقتدار دفاعی نظام است و ممکن است بسیاری از اخبار آن نیاز به اطلاع رسانی نداشته باشد، لذا برای روابط عمومی نباید کیفیت مهم باشد بلکه باید کمیت مدنظر قرار گیرد.

  حجت الاسلام قندهاری تصریح کرد: در جهان امروز که فناوری‌ها رشد شگرفی داشته‌اند، روابط عمومی‌ها هم باید در حوزه به‌کارگیری فناوری‌های جدید فعال شده و با این حوزه کاملا آشنا باشند.

  وی خاطر نشان کرد: خبرهای مربوط به حوزه اقتدار دفاعی کشور باید گفته شود چرا که این اقتدار دفاعی است که کمر دشمن را می‌شکند اما لازم است که پیوست امنیتی نیز در این خبرها رعایت شود.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم که دشمن فرصت سوءاستفاده از اخبار دفاعی را داشته باشد، چرا که اخبار دفاعی بسیار حساس و پیچیده است و در واقع می توان گفت که حساس‌ترین اخبار نظام مربوط به اخبار حوزه دفاعی است.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار