رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷ | کد خبر : 13739
 • نقش سیدجمال‎الدین اسدآبادی در سال ۹۵ شناسانده شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمدابراهیم الهی‎تبار پیش از ظهر در شورای آموزش و پرورش استان با گرامیداشت یاد و نام شهدا و روز شهید اظهار کرد: امنیت امروز کشور مدیون خون شهدا است و همه ما باید رهرو راه شهیدان باشیم.

  وی با اشاره به اینکه حماسه بزرگی توسط مردم در روز ۷ اسفندماه رقم خورد، بیان کرد: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‎های رأی بار دیگر پایبندی و اعتقاد خود را به انقلاب و نظام نشان دادند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه برای منتخبان آرزوی موفقیت داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم  منتخبان مردم عهدی که با مردم بستند را مد نظر قرار داده و در راستای نیاز و مطالبات مردم گام بردارند.

  وی افزود: انتخابات زیبایی‎های خاص خود را داشت و برخی بداخلاقی‎ها هم شکل گرفت.

  الهی‎تبار با بیان اینکه انتخابات فرصت ملی است، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات وفاداری خود را به بزرگان و ارزش‎ها نشان دادند.

  وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش استان به عنوان شورای برتر کشور شناخته شد، خاطرنشان کرد: در همین راستا از استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش تقدیر شد.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان حضور اعضا در جلسات شورای آموزش و پرورش را فعالانه دانست و گفت: سال آینده از سوی استاندار به عنوان سال سیدجمال‎الدین اسدآبادی نامگذاری شده است.

  وی با اشاره به اینکه امسال به واسطه همین نامگذاری؛ میرسیدعلی همدانی شناسانده شد، خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ هم نقش سیدجمال باید با توجه جغرافیای حضور  ایشان و تاثیرگذاری‎اش بسیار دقیق شناسانده شود.

  الهی‏‎تبار با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش فرهنگسازی در جامعه دارد، افزود: آموزش و پرورش در راستای معرفی شخصیت‎ها تلاش می‎کند و هویت ملی و تاریخی را به نسل جدید معرفی کند.

  وی با اشاره به اینکه دکتر اذکایی در اقدامی در خور ستایش کتابخانه شخصی‎اش را به آموزش و پرورش استان واگذار کرد، گفت: کار راه‎اندازی کتابخانه دکتر اذکایی باید هرچه سریع‌تر آغاز و تأمین منابع انجام شود.

  این مسئول تأکید کرد: کار باید با سرعت پیگیری شود و در ۶ ماه ابتدای سال آینده مورد بهره‎برداری قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان اقدامات خود را در راستای اسکان مسافران آغاز کرده است، افزود: ستاد اسکان نهایت تلاش خود را در پذیرایی و اطلاع‎رسانی مناسب به کار گیرد تا همدان در اذهان مسافران بماند.

  انتهای پیام/۸۹۰۴۴/غ۳۰

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار