رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۵ | کد خبر : 13783
 • ۵۸ درصد منتخبین مجلس دهم در خراسان رضوی همراه دولت هستند

  مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفندماه در استان خراسان پیام‌های بسیار زیادی داشت، گفت: از ۱۸ کرسی که در مجلس شورای اسلامی مربوط به خراسان رضوی است ۱۷ نماینده انتخاب و وضعیت یک کرسی در تربت حیدریه به دور دوم انتخابات کشیده شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، سید مسعود محولاتی در جلسه شورای اداری کاشمر با اشاره به اینکه امروز قاطعانه اعلام می‌کنیم از بین ۱۷ منتخب مردم استان ۱۰ نفر از آنها همراهی بسیار خوبی با دولت داشته و افرادی اعتدال گرا و درخدمت مردم هستند، افزود: قطعأ این افراد با کمک دولت اقدامات بسیار موثری را انجام خواهند داد.

  وی با اشاره به شایعات منتشر شده مبنی براینکه این منتخبین وابسته به گروه خاصی هستند، بیان کرد: منتخبین وابسته به همه مردم جامعه و ملت ایران هستند و هدفشان توسعه و رشد کشور است.

  محولاتی در ادامه با بیان اینکه با تعامل بسیار خوبی که در انتخابات بین همه مسئولان به خصوص در میان هیات‌های اجرایی و نظارت بود، اظهار کرد: این همدلی منجر به برگزاری انتخاباتی بسیار باشکوه شد به طوریکه با حضور پرشور مردم ۶۴ درصد افراد واجد شرایط در استان پای صندوق‌ها آمدند.

  وی همچنین با تبریک به منتخب شهرستان‌های کاشمر، خلیل اباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شما منتخب همه مردم منطقه ترشیز هستید نه فقط نماینده کسانی که شما رأی داده اند.

  مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی با تأکید براینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی وکیل همه مردم هستند و باید در جهت قانون گذاری مثبت برای کشور تلاش کنند، اظهار کرد: استان خراسان آمادگی همکاری و برقراری ارتباط با همه منتخبین مردم است تا از این طریق بتوانیم در جهت تعامل سازنده گام‌های موثری در استان برداریم.

  وی بیکاری را یکی از مشکلات اساسی در کشور دانست و با تأکید بر اینکه باید در جهت اشتغال اقدامات موثری انجام داد، گفت: بدون شک رفع این مشکلات با تلاش منتخبین مردم محقق خواهد شد.

  وی ابراز امیدواری کرد طی یک سال و نیمی که از عمر دولت باقی مانده بتواند در جهت ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و توسعه همه مناطق اقدامات خوبی داشته باشد.

  محولاتی در ادامه با اشاره به اینکه سال ۹۴ را با پیام مهم و عالمانه مقام معظم رهبری که به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی نامگذاری شد آغاز کردیم، اظهار کرد: سال ۹۴ سال بسیار خوبی برای مردم، مسئولان و همه دولتمردان بود و مردم هم پاسخ پیام رهبر معظم انقلاب را در طی سال به خصوص در مشارکت حداکثری و حضور همه جانبه خود در پای صندوق های رأی دادند.

  خبرنگار: ۱۵۰۴۳

  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار