رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۳ | کد خبر : 14180
 • قطع یارانه قشر محروم و ضعیف جامعه راهگشای حل مسائل اقتصادی نیست

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: قطع یارانه نقدی مردم قشر محروم و ضعیف جامعه راه‌گشای حل مسائل اقتصادی نیست.

  وی با بیان اینکه دولت به جای قطع یارانه مردم ضعیف و محروم جامعه، باید جلوی ریخت و پاش‌ها و حیف و میل‌کردن‌های بیت‌المال را بگیرد، افزود: امروز هزینه‌های هنگفتی بابت سفرهای خارجی کارکنان دولت صرف می‌شود که هیچ خروجی هم برای کشور و مردم ندارد، یا اقداماتی انجام می‌شود مانند برگزاری همایش‌ها، جلسات و میتینگ‌هایی که غیر از رفتار سیاسی، هیچ نانی در سفره مردم نمی‌آورد و صرفاً هزینه‌های بیت المال را حیف و میل می‌کنند، دولت باید جلوی این رفتارها را بگیرد، این حیف و میل کردن‌های بیت‌المال در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی نیست.

  آصفری تصریح کرد: آقای دولت! امروز یک خانواده ۳ نفره با درآمد کمتر از ۳ میلیون تومان نمی‌تواند معیشت خود بگذراند و هزینه‌های سرسام‌آوری مانند اجاره‌خانه، حمل و نقل، خوراک و پوشاک را حل کند، دولت به جای این برخوردها و رفتارهایی که گاهاً یارانه نقدی مردم قشر ضعیف و محروم جامعه را قطع می‌کند، جلوی ریخت و پاش‌ها را بگیرد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز شاهد زندگی مردمی در کشور هستیم که فقط و فقط از طریق «یارانه نقدی» امرار معاش می‌کنند، با چه توجیهی گاهی یارانه نقدی مردم را قطع می‌کنید و جلوی این ریخت و پاش‌ها را نمی‌گیرید؟

  انتهای پیام/
  خبرگزاری تسنیم: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار