• تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۳ | کد خبر : 14180
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: قطع یارانه نقدی مردم قشر محروم و ضعیف جامعه راه‌گشای حل مسائل اقتصادی نیست.

  وی با بیان اینکه دولت به جای قطع یارانه مردم ضعیف و محروم جامعه، باید جلوی ریخت و پاش‌ها و حیف و میل‌کردن‌های بیت‌المال را بگیرد، افزود: امروز هزینه‌های هنگفتی بابت سفرهای خارجی کارکنان دولت صرف می‌شود که هیچ خروجی هم برای کشور و مردم ندارد، یا اقداماتی انجام می‌شود مانند برگزاری همایش‌ها، جلسات و میتینگ‌هایی که غیر از رفتار سیاسی، هیچ نانی در سفره مردم نمی‌آورد و صرفاً هزینه‌های بیت المال را حیف و میل می‌کنند، دولت باید جلوی این رفتارها را بگیرد، این حیف و میل کردن‌های بیت‌المال در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی نیست.

  آصفری تصریح کرد: آقای دولت! امروز یک خانواده ۳ نفره با درآمد کمتر از ۳ میلیون تومان نمی‌تواند معیشت خود بگذراند و هزینه‌های سرسام‌آوری مانند اجاره‌خانه، حمل و نقل، خوراک و پوشاک را حل کند، دولت به جای این برخوردها و رفتارهایی که گاهاً یارانه نقدی مردم قشر ضعیف و محروم جامعه را قطع می‌کند، جلوی ریخت و پاش‌ها را بگیرد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز شاهد زندگی مردمی در کشور هستیم که فقط و فقط از طریق «یارانه نقدی» امرار معاش می‌کنند، با چه توجیهی گاهی یارانه نقدی مردم را قطع می‌کنید و جلوی این ریخت و پاش‌ها را نمی‌گیرید؟

  انتهای پیام/
  خبرگزاری تسنیم: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار